Фан Клуб: Англија

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.581
Ајде утре победа против Андора и одиме на СП!!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Не ми се свиѓа тоа што Волкот ќе биде во првиот тим за со Андора... но се надевам ќе изигра перфектно прво полувреме , без никоја повреда.... може некоја асистенција или погодок... и на полувреме да си искочи.... :helou:
и секако... со среќа :smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Не ми се свиѓа тоа што Волкот ќе биде во првиот тим за со Андора... но се надевам ќе изигра перфектно прво полувреме , без никоја повреда.... може некоја асистенција или погодок... и на полувреме да си искочи.... :helou:
и секако... со среќа :smir:
А шо има врска, да не има натпревар за Арсенал во сабота?:pos2:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
А шо има врска, да не има натпревар за Арсенал во сабота?:pos2:
:pos2:Не туку има мн утакмици потоа за у21 репрезентација и коа ќе се врати у Арсенал ќе биде под голем напор... Венгер проба да го извлече од утакмициве за првиот тим на Англија но за вторава не успеал.... :helou::helou:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Моментално 3 - 0 за Англија 2 гола на Руни 1 Лампард..
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Моментално е 6-0 така хахаха браво ингланд:smir:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Браво зверови...:vozbud:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.581
БРАВО!!

После разочарувањето на кфал. за ЕП,Англија екпресно ги мина кфал. за СП!!:vozbud:

Со среќа во Јужна Африка и им го посакувам првото место!!


Манчестер ме израдуваа лани,сега останаа Англичаниве!


ГУД ЛАК УШТЕ ЕДНАШ!!:vozbud:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Иако противникот беше премногу слаб, Англија си изигра солидно и си постигна 6 голчиња од кој 2 на Руни :), а и кога видов Вембли исполнет скоро до последното место :nesvest: со СРЕЌА во Јужна Африка, едвај чекам да почне и Англија да стане Светски првак... имаат квалитетен тренер, имаат квалитетна одбрана, среден ред и напад, само уште да имаат квалитетен голман... од кога гледам фудбал, Англија скоро секогаш се имале проблеми со голманската позиција... Дејвид Симан, Дејвид Џејмс, Пол Робинсон, да не збориме за Скот Карсон... киксер до киксер, а на овој последниот мислам дека му нема конкуренција... :smir:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Па Алмуниа многупати има кажано дека сака да игра за Англија,ама Капело не го сака...незнам зошто..:toe:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Абе одличен голман си е Дејвид Џејмс. А и Симан ти си го гледал на 40 години, пред да ја заврши кариерата...:smir:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Па Алмуниа многупати има кажано дека сака да игра за Англија,ама Капело не го сака...незнам зошто..:toe:

Немој со ова ќе ти се смее некој... каков Алмунија, какви бакрачи...

Абе одличен голман си е Дејвид Џејмс. А и Симан ти си го гледал на 40 години, пред да ја заврши кариерата...:smir:

Ако си кажуваш за тебе, ок си е... можеш да ми кажеш нешто за Мак баскетот ама за фудбал, а посебно за Англиски фудбал, репрезентација, првенство, немој... :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom