Фан Клуб: Јувентус

Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.091
Поени од реакции
2.145
Сериозен си? Па он има дупло покажано од пола тим и Бонучи заедно. Од каде ова жити све?
Не гарантира никава стабилност, ете последен пример, против Рома, среќа Шчесни го одбрана пеналот.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
CONFIRMED: Vlahovic alla Juve!
CONFIRMED: Vlahovic joins Juve!



Agresti сега
Автоматски споено мислење:

Не гарантира никава стабилност, ете последен пример, против Рома, среќа Шчесни го одбрана пеналот.
Брат ти си легенда без навреда. Имавме порано еден нигазимпариз братот да не си ти?

Да земеш дс провериш колку пати има згрешено он а колку Бонучи све ќе ти биде јасно
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.091
Поени од реакции
2.145
CONFIRMED: Vlahovic alla Juve!
CONFIRMED: Vlahovic joins Juve!



Agresti сега
Автоматски споено мислење:


Брат ти си легенда без навреда. Имавме порано еден нигазимпариз братот да не си ти?

Да земеш дс провериш колку пати има згрешено он а колку Бонучи све ќе ти биде јасно
Не го познавам, ама ајде качи се и ти на тој bandwagon кој го тераат некои кои се понашаат како ботови.

Све што сум кажал е поткрепено со факти и статистика, научете да гледате малце подалеку од носот, не е работава од денес за утре..

Ако сум на форумов доволно долго ќе правиме муабет, све што е кажано од моја страна ќе испадне точно.

Нај преценет играч моментално ти е Де Лигт, ево, со ваш речник.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
Не го познавам, ама ајде качи се и ти на тој bandwagon кој го тераат некои кои се понашаат како ботови.

Све што сум кажал е поткрепено со факти и статистика, научете да гледате малце подалеку од носот, не е работава од денес за утре..

Ако сум на форумов доволно долго ќе правиме муабет, све што е кажано од моја страна ќе испадне точно.

Нај преценет играч моментално ти е Де Лигт, ево, со ваш речник.
Добро бе брат извини. Заборавив јас ти си репер за вистиномер, а не ние ботовиве овдека.

Ајде сеа да се надевамо на Влахот
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.091
Поени од реакции
2.145
Добро бе брат извини. Заборавив јас ти си репер за вистиномер, а не ние ботовиве овдека.

Ајде сеа да се надевамо на Влахот
Еве, да беше трансферот за Милан пример, бараат играч да ја средат одбраната, плаќаат 85 милиони евра, и 8 милиони плата, досега повеќе од 100 милиони, а играчот го покажува ова што Де Лигт го покажа.
Можам да се кладам дека ќе беше прогласен за флоп од ваша страна.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
Еве, да беше трансферот за Милан пример, бараат играч да ја средат одбраната, плаќаат 85 милиони евра, и 8 милиони плата, досега повеќе од 100 милиони, а играчот го покажува ова што Де Лигт го покажа.
Можам да се кладам дека ќе беше прогласен за флоп од ваша страна.
Jesus christ, dude. Која наша-ваша страна јеботе бог и ти си за Јуве и ја. Нвм
 
Член од
4 јануари 2006
Мислења
160
Поени од реакции
109
Можеби флоп е преосто, ама реално засега не покажа доволно за парите што се дадени за него.
Може да одиме со тоа дека е сеуште млад, ама па ова веќе му е 5та профи сезона, така да не е неискусен.
Искрено и јас би го пуштил ако некој ја плати клаузулата.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.051
Поени од реакции
6.657
огромен е притисокот на Де Лихт со килавиот среден ред и пензионерите во халфовската линија, нема тим од елитата кој ме би го сакал во своите редови

управата жари и пали ко ќе сака, а и мора да ја задоволи огромната фан база со поатрактивна и поефективна игра, го носи влахо на полусезона во топ форма еден од најдобрите напаѓачи веќе скоро две сезони, ако се воигра веднаш со дибала би се гледал фантастичен напад пролетва
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Не се летам со очекувањата за Влаховиќ на прв поглед атипичен Балканец сепак во прашање е Балканец...
Прва работа е што бројот на голови барем на почетоков колку и да е во форма нема да биде како во Фиола, а една од причините за тоа ќе биде што АКО Дибала не е провреден ќе ги шутира пеналите така да одземете му 4-5 гола од старт...
Јас би бил презадоволен со 10+ гола до крајов на сезонава, со 7-8 би имал пролазна оцена.
 
Член од
24 јануари 2021
Мислења
767
Поени од реакции
466
CONFIRMED: Vlahovic alla Juve!
CONFIRMED: Vlahovic joins Juve!



Agresti сега
Автоматски споено мислење:


Брат ти си легенда без навреда. Имавме порано еден нигазимпариз братот да не си ти?

Да земеш дс провериш колку пати има згрешено он а колку Бонучи све ќе ти биде јасно
Abe brat toj e na Devi Angel vtoriot profil, ama od ovoj popameten e i pomalku zamara :lolzz:
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Romeo Agresti: “Sources from Turin rule out Matthijs de Ligt possible departure. He is happy in Turin, but never say never. I don't know if he'll be at Juventus next season,” he told Here We Go Podcast. ⚫⚪ #Juventus
 

Kajgana Shop

На врв Bottom