Фанови на Fiat автоиндустријата

FFC

Член од
29 јануари 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Moze ce bide reklamiranje ili ne znam sto ama ako sum u krivo ne mora da me banirate posto nesum znael. Sakam da kazam deka se otvori Fiat Fan Club vo Makedonija i zbirame lugje sto gi sakaat fiat avtomobilite pa neka go posetat nasiot forum e sega ce go pisam jas forumot ama ako mislite deka sakam da izreklamiram odma skinete go ako ne togas neka sedi izvesno vreme i ce se trgne soodvetno. Izvinete ako gresam , moe dlaboko izvinuvanje!

www.fiatfanclub.freeforums.org
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Нема да те банираме, ама се дискутира на форумов, затоа е отворен :)
 

FFC

Член од
29 јануари 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ok ce diskutirame ama dojdov tuka da baram pomos od fiatovcite da se priklucat so nas zos sega go otvorivme forumot pa odkako ce zavrsime rab ce go trgnam webot od forumot ako nekomu smekjava. Pozdrav
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Еве бе, јас се учленив. Се надевам дека ќе има многу Фиат фанови.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Не ја видел Струмикс темава :) Инаку тој има фиат 1300 од 69-та (мислам) и го реставрира. Па можеби лајсните што ги бара ке му ги најди некој од фан-клубот, којзнае.

Инаку браво за фан клубот, се токмат да отворат за буба фан клуб времиња ама никако да им тргне. Можеби ова ке им даде поттик, а нормално и помош при регистрацијата.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.342
Еиииииии, чек да видам јас што се случува тука.
И да, фан сум на Фиатовите возила од времето. И сегашниве ми се ОК, ама јас сум си по старото!
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
892
Еве и мене во Фиат фан клубот :))
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.152
Мислење за Fiat 500 за женско штотуку положено? Гледам низ огласите најчесто се продаваат од 2008-2010 бензин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom