Фамилијата Марковски (македонска серија)

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
8.510
Поени од реакции
8.925
Да ако сакаш да заштитеш некој, посебно од некој што продавал 700кг.


Sent from my iPhone using Tapatalk
У таков случај му даваш статус на заштитен сведок и без помпа по медиуми а не притвори.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.307
Поени од реакции
3.713
Воопшто не е фатена со дрога. Не прејудицирајте и шпекулирајте. Приватните животи и поведенија немаат врска. Тие во серијата дејствуваат во име на ликовите. Ова не е документарно-едукативна програма па Силвија лично да пропагира. Колку актери пијат и се дрогираат па глумат.
Кај бе нема врска приватниот живот со филмовите, баш напротив, во последните две-три години многу се гледа на тоа. Кевин Спејси го исфрлија скроз од House of Cards и исчезна од земјината топка затоа што почнаа да го обвинуваат за сексуално малтретирање, а за оваа што ја фатија со 700 кг уште треба да плаќаме по 2 евра за да ја гледаме.
 
Член од
31 март 2013
Мислења
253
Поени од реакции
142
новата сезона од затвор ќе ја снимаат?
1.Точно е дека се исфрлаат од проектите и ок нивно право е.
2.Никој никого не тера да плаќа. Кој сака и кој може.
3. Никој официјално не најави нова сезона. Не се знае ниту дали ќе ја обвинат Силвија па не да ја осудат. Ако има докази нека лежи.
 
На врв Bottom