Факултет за физичка култура

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Барав ама не можев да најдам ваква тема.
Ако ја има избришете ја.

Сакам да се информирам за ДИВ факултетот во Скопје,како е,каде се наога, што треба да се полага.Знам некои информации нешто како скокови,качување по јаже и др. вежби,ама сакам ако има некој на форумов што е студент на тој факултет да ми даде подетално објаснување,бидејки сакам да продолжам на тој факс.
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Колку итно ти треба .. брат ми студира тоа ...
иначе факултетот е веднаш под МВР , или пак над Љуц , или пак позади рамстор ...
Иначе се трчаат некои полигони , се оди на пливање и се собираат на тој начин бодови од повеќе такви активности...
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Да го прашаш брат ти дали постои таму некој Мики Наумовски, професор ли декан ли продекан ли... Ми треба контакт од таа личност... Ај прашај, плиз?:smir:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Да не знај некој кога е доделувањето на индексите на овој факултет?
 
Член од
30 март 2010
Мислења
88
Поени од реакции
212
Ај ако има некој што е запишан овде, да ми пише ПП, имам да го прашам неколку работи. :)
 
Член од
3 март 2014
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ако има некој што е на овој факултет нека пише ПП би сакала да го прашам неколку работи. Фала ;)
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
За од ДИВ да земеш исписница треба да поднесеш барање?
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Има некој што студира/л вонредно на ДИФ? Ми треба да ми објасни нешто. :unsure:

*нека трепка :D
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Аман бе никој ли не е на овој факултет ??
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Која година ? дај кажи нешто повеќе...кој смер си како ти иде,се што може да ме интересира и не интересира,ако можеш пиши :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Која година ? дај кажи нешто повеќе...кој смер си како ти иде,се што може да ме интересира и не интересира,ако можеш пиши :D
1 година, сеа се запишав.
Смер сум наставник за физичко образование, иначе има и за спортски тренер.
Вонредно сум, вчера и денес имавме семинари по предметите што ни се у прв семестар. Вака според тоа што ни кажуваат професорите што треба да се учи и да се праи делува на доста лабав факс, само гимнастика има вежбање на справи курци палци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom