Факултет за земјоделски науки и храна

A

Avenger99

Гостин
Јас сега прва на квалитет и безбедност на храна најмногу имаше на таа насока фала богу ме примија:)
Имаш интересни предмети на таа насока,меѓутоа олеснителна околност е тоа што Хемија на квалитет и безбедност се полага одделно значи прв семестар неорганска а втор органска а на другите смерови се полага заедно..
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
4
Поени од реакции
1
да ми помогнете да најдам семинарка на тема : Термичка обработка на материјали. Фала
 
Член од
28 октомври 2011
Мислења
97
Поени од реакции
140
сега сум матурант што мислите дали е добро да се запишам на факултет за земјоделски науки и храно смер АГРОЕКОНОМИКА во Скопје
 
М

Мартин`

Гостин
Нема смер на земјоделскиов за енологија стрикно ? или под лозарство и винарство спаѓа ..
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.472
Поени од реакции
4.627
Јас се запишав на земјоделски, некој има ли на форумов шо има запишано на земјоделски ваа година, сакам да исконтактиран со некој
 
Член од
4 јули 2017
Мислења
7
Поени од реакции
1
Нешто за агроекономика.. професори .. редовност?
 
Член од
15 септември 2019
Мислења
11
Поени од реакции
1
Здраво, некој да сподели искуства или информации за хортикултура смерот поточно градинарство и цвекарство? :):)
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Здраво, некој да сподели искуства или информации за хортикултура смерот поточно градинарство и цвекарство? :):)
Најдобрата катедра. Ако ти требаат материјали од стручните предмети, слободно пиши ми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom