Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
12 март 2018
Мислења
29
Поени од реакции
5
Во последниот чекор од пријавувањето на iKnow под 1. се бара универзитетска пријава за запишување, а подолу, под интерниот пијавен лист се нуди илустрација за универзитетски пријавен лист. Дали се работи за истиот документ?

Исто така, тој документ треба да се прикачи под „Прикачени документи“, а на youwishisee студентската служба му кажала дека треба да се носи на 1ви октомври. Значи треба да го купиме од книжара, потполниме, прикачиме онлајн и потоа да го однесеме на при запишување или ја сум нешто во грешка?
 
Член од
23 јули 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
Во последниот чекор од пријавувањето на iKnow под 1. се бара универзитетска пријава за запишување, а подолу, под интерниот пијавен лист се нуди илустрација за универзитетски пријавен лист. Дали се работи за истиот документ?

Исто така, тој документ треба да се прикачи под „Прикачени документи“, а на youwishisee студентската служба му кажала дека треба да се носи на 1ви октомври. Значи треба да го купиме од книжара, потполниме, прикачиме онлајн и потоа да го однесеме на при запишување или ја сум нешто во грешка?
И мене не ми е јасно ова. Им пишав ма студентска служба на ФИНКИ но сеуште немам добиено одговор
 
Член од
12 март 2018
Мислења
29
Поени од реакции
5
На 31ви и 1ви треба да се оди на факултетите или сè оди електронски, па кога добиеме резултати поднесуваме документи во живо?
 
Член од
28 јануари 2020
Мислења
146
Поени од реакции
20
Мрежи практично некој задачи за испит кај Игор?
 
Член од
20 август 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки.
Оваа година се запишувам на ФИНКИ на СИИС, искуства?
Велат веројатност и статистика бил тежок предмет? Колку математики се и на тежинска скала од 1-10 колку би ги оцениле?(подетално за секоја од нив)
Ви благодарам
Автоматски споено мислење:

 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
469
Поени од реакции
1.479
Здраво дечки.
Оваа година се запишувам на ФИНКИ на СИИС, искуства?
Велат веројатност и статистика бил тежок предмет? Колку математики се и на тежинска скала од 1-10 колку би ги оцениле?(подетално за секоја од нив)
Ви благодарам
Автоматски споено мислење:
Od 9 do 10 tezina.
 
Член од
22 ноември 2019
Мислења
31
Поени од реакции
3
Здраво дечки, доколку има некој што го положил предметот Компјутерски мрежи и безбедност, нека ми прати порака. (y)
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
11
Поени од реакции
2
Некој ако може мислење за смерот Интернет, мрежи и безбедност?
 

___

Член од
21 август 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Предлог полесни изборни предмети за 3 сместар?
 
Член од
28 јануари 2020
Мислења
146
Поени од реакции
20
Практично решени испитни задачи Мрежи кај Игор?
 
Член од
7 септември 2020
Мислења
129
Поени од реакции
31
Kolegi, za tret semestar mislenje za
Osnovi na komunikaciski sistemi
Upravuvanje so tehnicka poddrska
Koj e polesen i moze da se izvlece pogolema ocenka za prosek ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom