Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
15 ноември 2013
Мислења
1.459
Поени од реакции
2.462
Луѓе да земам Напредно во трет , со оглед на тоа што имам Веројатност и Статистика , и што предмети вака можам да земам пошто некако тапа ми гледаат изборниве други што се.
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
428
Поени од реакции
582
Се исплати да запишам мастер на финки, или да гледам нешто настрана од .мк?
 
Член од
12 јануари 2018
Мислења
212
Поени од реакции
121
Луѓе да земам Напредно во трет , со оглед на тоа што имам Веројатност и Статистика , и што предмети вака можам да земам пошто некако тапа ми гледаат изборниве други што се.
Можеш да одбереш изборни и од другите смерови/години. Само види предуслов дали исполнуваш. Ако не исполнуваш некој услов, можеш и со молба да пробаш.
 
Член од
6 септември 2017
Мислења
11
Поени од реакции
1
Може некој да ми објасни која е процедурата за поништување на оценка?
 
Член од
29 март 2019
Мислења
19
Поени од реакции
1
Dali e interesen smerot Softversko inzinerstvo i sto se uci vo nego i posle zavrsuvanje na fakulteto sto mozam da rabotam moze nekoj da mi pojasni
 
Член од
29 март 2019
Мислења
19
Поени од реакции
1
Moze nekoj da mi pusti materijali za vo prv semestar sto se uci za da znam dali sum za toa ili d abegam na nekoj drug fakultet
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Што ќе прави другаров на работа кога ќе му пукне багови кодот, ќе им рече дајте ми туторијал или да си бегам.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Dali e interesen smerot Softversko inzinerstvo i sto se uci vo nego i posle zavrsuvanje na fakulteto sto mozam da rabotam moze nekoj da mi pojasni
Се учи за пошумување на атланскиот океан.

Со вакво прашање само во Кам на каса може да работиш и да го завршиш некако.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
29 март 2019
Мислења
19
Поени од реакции
1
Sto ste tolku negaticni ubavi si prasav puste mi materijali jas ke si procenam dali sum za toa ili ne sum
 

Kajgana Shop

На врв Bottom