Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
6 октомври 2019
Мислења
29
Поени од реакции
49
Здраво колеги, гледам темата за стипендии на форумов не е баш активна па да прашам тука дали има некој што продолжува стипендија и се уште не му се стигнати пари? Ги исполнувам сите услови и на електронската пријава ми пишува дека е одобрена.
 
Член од
1 ноември 2021
Мислења
7
Поени од реакции
0
до 50 %
5 (пет)
од 50 до 59.99 %
6 (шест)
од 60 до 69.99 %
7 (седум)
од 70 до 79.99 %
8 (осум)
од 80 до 89.99 %
9 (девет)
од 90 до 100%
10 (десет)

Дали овој критериум важи на секој предмет конкретно во прва година?
 
Член од
17 ноември 2020
Мислења
3
Поени од реакции
0
Структурно отприлика колку треба да имам точни на квалификацискиот за да поминам на колоквиум?
 
Член од
27 август 2020
Мислења
16
Поени од реакции
3
до 50 %
5 (пет)
од 50 до 59.99 %
6 (шест)
од 60 до 69.99 %
7 (седум)
од 70 до 79.99 %
8 (осум)
од 80 до 89.99 %
9 (девет)
од 90 до 100%
10 (десет)

Дали овој критериум важи на секој предмет конкретно во прва година?
DA
 
Член од
25 ноември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали може да ми пратите пример како треба да изгледаат CV, mail и писмо по предметот професионални вештини?
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
15
Поени од реакции
2
Дали тежината на структурно колоквиумот е иста како лабораториските и аудиториските ?
 
Член од
26 август 2018
Мислења
60
Поени од реакции
19
Здраво колеги, гледам темата за стипендии на форумов не е баш активна па да прашам тука дали има некој што продолжува стипендија и се уште не му се стигнати пари? Ги исполнувам сите услови и на електронската пријава ми пишува дека е одобрена.
Истиот случај беше и кај мене, се јавив во министерство и ми рекоа дека да им однесам документи физички таму.
 

kid

Член од
7 февруари 2015
Мислења
14
Поени од реакции
2
Здраво колеги, ќе ве замолам доколку некој има слушано Вовед во науката за податоци, да сподели барем од околу какви прашања се паѓаат на колоквиум, тежина и слично:)
 
Член од
20 октомври 2020
Мислења
222
Поени од реакции
97
Здраво дечки.
Ме интересираат искуства од тие што го полагале предметот АПС(алгоритми податочни структури) на испит. Дали ви беше потешко/полесно од колоквиум и на кој начин се одвива ?
Автоматски споено мислење:

Здраво дечки.
Ме интересираат искуства од тие што го полагале предметот АПС(алгоритми податочни структури) на испит. Дали ви беше потешко/полесно од колоквиум и на кој начин се одвива ?
Автоматски споено мислење:

*извинете ми се укочи интернетот :LOL:
Автоматски споено мислење:

*извинете дечки, проблем со интернетот :LOL:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom