Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
28 јануари 2020
Мислења
113
Поени од реакции
18
Мрежи практично некој задачи за испит кај Игор?
 
Член од
20 август 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки.
Оваа година се запишувам на ФИНКИ на СИИС, искуства?
Велат веројатност и статистика бил тежок предмет? Колку математики се и на тежинска скала од 1-10 колку би ги оцениле?(подетално за секоја од нив)
Ви благодарам
Автоматски споено мислење:

 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
126
Поени од реакции
331
Здраво дечки.
Оваа година се запишувам на ФИНКИ на СИИС, искуства?
Велат веројатност и статистика бил тежок предмет? Колку математики се и на тежинска скала од 1-10 колку би ги оцениле?(подетално за секоја од нив)
Ви благодарам
Автоматски споено мислење:
Od 9 do 10 tezina.
 
Член од
22 ноември 2019
Мислења
25
Поени од реакции
3
Здраво дечки, доколку има некој што го положил предметот Компјутерски мрежи и безбедност, нека ми прати порака. (y)
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
10
Поени од реакции
2
Некој ако може мислење за смерот Интернет, мрежи и безбедност?
 

___

Член од
21 август 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Предлог полесни изборни предмети за 3 сместар?
 
Член од
28 јануари 2020
Мислења
113
Поени од реакции
18
Практично решени испитни задачи Мрежи кај Игор?
 
Член од
7 септември 2020
Мислења
72
Поени од реакции
19
Kolegi, za tret semestar mislenje za
Osnovi na komunikaciski sistemi
Upravuvanje so tehnicka poddrska
Koj e polesen i moze da se izvlece pogolema ocenka za prosek ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom