Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
2 декември 2019
Мислења
60
Поени од реакции
44
Дали на сите ви е внесено заверка на летен и упис на зимски(полето во платено да си е пополнето), бидејќи колку време помина секој ден проверувам и ништо, и се си мислам дека се загубиле документите па ќе ми отворат работа. Дали да се обраќам некаде или да чекам уште ако има луѓе на кои не и е внесено, немам енергија да се расправам со административна работа веќе.
 
Член од
9 октомври 2020
Мислења
33
Поени од реакции
21
Дали на сите ви е внесено заверка на летен и упис на зимски(полето во платено да си е пополнето), бидејќи колку време помина секој ден проверувам и ништо, и се си мислам дека се загубиле документите па ќе ми отворат работа. Дали да се обраќам некаде или да чекам уште ако има луѓе на кои не и е внесено, немам енергија да се расправам со административна работа веќе.
Нема уште и кај мене.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.611
Поени од реакции
3.554
Дали на сите ви е внесено заверка на летен и упис на зимски(полето во платено да си е пополнето), бидејќи колку време помина секој ден проверувам и ништо, и се си мислам дека се загубиле документите па ќе ми отворат работа. Дали да се обраќам некаде или да чекам уште ако има луѓе на кои не и е внесено, немам енергија да се расправам со административна работа веќе.
Нема и кај мене
 
Член од
6 февруари 2019
Мислења
57
Поени од реакции
25
Дали на сите ви е внесено заверка на летен и упис на зимски(полето во платено да си е пополнето), бидејќи колку време помина секој ден проверувам и ништо, и се си мислам дека се загубиле документите па ќе ми отворат работа. Дали да се обраќам некаде или да чекам уште ако има луѓе на кои не и е внесено, немам енергија да се расправам со административна работа веќе.
Мене па одма за 3 дена ми внесоа
 
Член од
27 август 2016
Мислења
105
Поени од реакции
29
Прашање: За студентската пракса, на потврдата мора ли да стои архивски печат или како? Фирмата е старт ап, изгледа не ни водат архива. Сега приметив ми ја пратиле доле само со печат од компанијата.
 
Член од
26 август 2018
Мислења
79
Поени од реакции
33
Некој што слуша бази кај Кире, Слободан или Вангел, дали би можел да ми прати bbb снимки(ако ги снимаат предавањата), бидејќи сум кај Велинов и не ги снима, а не бев во можност да ги слушам предавањата. Фала однапред.
 
Член од
20 октомври 2020
Мислења
253
Поени од реакции
102
Здраво дечки.
Дали некој од вас има некоја скрипта или некоја книга(на македонски по можност) за Дискретна математика?
И општо мислење дајте си за предметот и проф. Методија по математика :)
 
Член од
14 септември 2020
Мислења
5
Поени од реакции
4
Колеги, дали некој има најдено добра ПДФ верзија на книгата по КМиБ, 7мо издание?

Ако да, нека го прати ПДФ линкот тука :)
 
Член од
6 септември 2020
Мислења
18
Поени од реакции
8
Член од
2 февруари 2020
Мислења
45
Поени од реакции
17
Како е организирано полагањето теорија ипкс? На заокружување е, или има и одговарање на прашања со пишување и слично? Фала ви
 

Kajgana Shop

На врв Bottom