Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
27 септември 2010
Мислења
4.053
Поени од реакции
5.508
Бројот на активни случаеви почна да расте повторно, не гледам логика да се организира сесијата со физичко присуство. Не сите живеат во Скопје. Некој што доаѓа од град каде нема случај, благодарение на испитната може да го увезе вирусот во неговиот град. Белки деканатот го има ова во предвид.
 
Член од
5 февруари 2020
Мислења
4
Поени од реакции
2
Може некој да ми каже за ОС на што да посветам внимание од материјалот за втор колоквиум теорија? И дали е потежок од прв?
 
Член од
22 ноември 2019
Мислења
7
Поени од реакции
0
Дечки,ке ве замолам ако може некој да ми објасни во кој случај се паѓа приватна квота?
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
218
Поени од реакции
257
Дечки,ке ве замолам ако може некој да ми објасни во кој случај се паѓа приватна квота?
Ако немаш положено пола од предметите од претпретходнио семестар, т.е. ако запишуваш зимски а од претходнио зимски немаш положено пола од предметите паѓаш у приватна
 
Член од
2 февруари 2020
Мислења
15
Поени од реакции
8
Дали доколку презапишам предмет, можам за истиот тој предмет да го сменам професорот, поточно ДМ од зимски?
 
Член од
21 октомври 2019
Мислења
6
Поени од реакции
2
здраво, дали знаете некој што можел да го изработи проектот по предметот Еко-Информатика? нормално за тоа и ќе биди платен.
Фала.
 
Член од
22 декември 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
здраво, дали знаете некој што можел да го изработи проектот по предметот Еко-Информатика? нормално за тоа и ќе биди платен.
Фала.
Здраво ми треба и мене исто ќе биде платен
 
Член од
11 јуни 2012
Мислења
94
Поени од реакции
15
I jas bi ve prasala istoto sto go postavija kako prasanje pogore za operativni , na sto da se obrni vnimanie na vtor kolokvium za zadaci i teorija ?
 
На врв Bottom