Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Дечки, некој да не има снимение материјали од Игор Мишковски за Компјутерски Мрежи?
 
Член од
27 август 2016
Мислења
105
Поени од реакции
29
Дечки, некој да не има снимение материјали од Игор Мишковски за Компјутерски Мрежи?
Ја кога слушав имaше од Соња снимано, ама по ист материјал одеа и она и Игор, така да од тие учев. Немаше проблеми.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.041
Поени од реакции
7.062
Гласот на Соња > гласот на Игор :D
Уживанција е да се слуша Соња, најдобра е по предметот!
 
Член од
18 септември 2019
Мислења
7
Поени од реакции
0
Имате ли проблем со e-mail сервисот на ФИНКИ или е само кај мене е оневозможена конекција на сервер?
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Имате ли проблем со e-mail сервисот на ФИНКИ или е само кај мене е оневозможена конекција на сервер?
Има некаков проблем, јас го користам од Десктоп апликација и веројатно(не сум сигурен) не прави проблем бидејќи стигаат мејлови.
 
Член од
24 октомври 2019
Мислења
104
Поени од реакции
34
Здраво, кога би можеле да ни бидат првите или вторите колоквиуми од вториот семестар годинава ? Планирам патување па да си знам ОТПРИЛИКА барем
 
Член од
12 јануари 2018
Мислења
212
Поени од реакции
121
Здраво, кога би можеле да ни бидат првите или вторите колоквиуми од вториот семестар годинава ? Планирам патување па да си знам ОТПРИЛИКА барем
Vidi na rasporedot na feit. Otprilika ni se poklopuvaat sesiite so nivnite.
 
Член од
17 април 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ако ми е пријавен испитот, а не отидам сега нема да има проблем за во јуни да полагам така?
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.611
Поени од реакции
3.554
Имам проблем, не га пријави предмето за испит кд беше роко за пријавување, работе се за професионални вештини и сега професоро пиша дека со пријава за испит треба да га однесемо проекто, решение?
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Имам проблем, не га пријави предмето за испит кд беше роко за пријавување, работе се за професионални вештини и сега професоро пиша дека со пријава за испит треба да га однесемо проекто, решение?
Кажи му дека си го утнал рокот, и дека наредна сесија ќе го пријавиш па тогаш нека ја внесе оценката - ако се сложи.
Автоматски споено мислење:

Книгава за АОК комотно може да се смета за ладно оружје или замена за тегови за вежбање бицепс.
 
Член од
22 јануари 2019
Мислења
71
Поени од реакции
56
Nekoj sto go polagal predmetot Kompjuterski arhitekturi kaj prof Riste Stojanov da mi kaze dali na ispit e dozvoleno koristenje na materijali i kakvi zadaci se pagaat otprilika
 
Член од
24 октомври 2019
Мислења
104
Поени од реакции
34
Кажи му дека си го утнал рокот, и дека наредна сесија ќе го пријавиш па тогаш нека ја внесе оценката - ако се сложи.
Автоматски споено мислење:

Книгава за АОК комотно може да се смета за ладно оружје или замена за тегови за вежбање бицепс.
Аок и јас последна сесија фаќам ама реално 100 пати подобро од презентациите е.. Барем разбирам нешто!
Автоматски споено мислење:

Имам проблем, не га пријави предмето за испит кд беше роко за пријавување, работе се за професионални вештини и сега професоро пиша дека со пријава за испит треба да га однесемо проекто, решение?
Кога ќе одите да ви ги пише оценките ПВ можи тука да пишиш да појдам 10ката ( една ама вредна ) и ја да си ја впишам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom