Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Дали знае некој кога ќе се преселува факултетот во новата зграда кај маворвка?
Благодарам.
подобро никогаш да не ве преселат, да не биде државен архив бр. 2, со бонус електрицитет.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Некој што слушал Веб Програмирање или Електронска и мобилна трговија? Ми треба помош за String Boot.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Некој што слушал Веб Програмирање или Електронска и мобилна трговија? Ми треба помош за String Boot.
И тие што слушале не знаат кај тераат, 0 од организација, па и најтрагично - 0 знаење (практично за двата предмета)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
И тие што слушале не знаат кај тераат, 0 од организација, па и најтрагично - 0 знаење (практично за двата предмета)
Да имаше sad наместо ми се допаѓа тоа ќе кликнев. Претерано лошо се предава предметот, а нема никакви материјали.
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
428
Поени од реакции
582
А да кажеше што те мачи, ке се најдеше досега некој да ти помогне...
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
А да кажеше што те мачи, ке се најдеше досега некој да ти помогне...
Се (не) мачи брат, тешко е да се постави конкретно прашање :D

p.s. почнав да гледам туторијали на нет, можеби ќе ми помогне барем дел од лабораториската сам да ја изработам.
 
Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
Абе сега видов дека од септември ќе има нови смерови, па ако знае некој да ми одговоре дали може да се префрламе на некој од новите смерови ние шо сме моментално прва година?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
13 март 2012
Мислења
154
Поени од реакции
82
Абе сега видов дека од септември ќе има нови смерови, па ако знае некој да ми одговоре дали може да се префрламе на некој од новите смерови ние шо сме моментално прва година?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Дај линкче да видиме што се дешава
 
Член од
6 септември 2017
Мислења
11
Поени од реакции
1
На кој начин се полага Веб дизајн втор колоквиум? Има теорија?
 
Член од
4 мај 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Za da se zemat interaktivni aplikacii objektno mora de bide polozen predmetot ili samo so potpis moze ?
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
само потпис, за изборни ко што знам нема предуслов предмет да е положен.
Кај лошковска тоа не важи, секогаш си става предусловни предмети. Сепак ако се работи пар-непар семестар тогаш најчесто се однесува на потпис (во случајот погоре).
 
Член од
10 јуни 2017
Мислења
15
Поени од реакции
0
Bi sakala da prasam dali kje moze od naredna godina prefrlanje na PET i pokraj toa sto vovedoa novi smerovi? Dali se uste kje postoi PET?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom