Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство-ФИНКИ

Член од
8 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво
Моментално сум на смер КИ и сакам да се префрлам на СИИС од кој семестар можам да се префрлам и дали треба некој услов да исполнам. дали сите што поднесуваат молби се одобрени? Може некој да ми го објасни процесот?
Ви благодарам!
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
254
Поени од реакции
285
и ја сам исто КИ, кд беше на запишување праша кд можам да се префрлам на друг смер и ми речеа од септември
 
На врв Bottom