Факултет за Електротехника и информациски технологии

Член од
21 јануари 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Што треба да се учи конкретно ... теорија ... Електротехника 1 ? :)
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Благоја, асистентот по ОЕ1, на сред испит ми се потпиша со образложение дека колешката до мене препишувала од мене.. Дали тоа значи дека ќе ме падне?
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Благоја, асистентот по ОЕ1, на сред испит ми се потпиша со образложение дека колешката до мене препишувала од мене.. Дали тоа значи дека ќе ме падне?
Значи колку е ретардиран, тоа е чудо!
Не верувам дека може да те падне заради тоа, само може минус поени да имаш :/
 
A

apidrone

Гостин
Благоја, асистентот по ОЕ1, на сред испит ми се потпиша со образложение дека колешката до мене препишувала од мене.. Дали тоа значи дека ќе ме падне?
Си требала да го прашаш... Којзнае каква политика води при таква ситуација. Ама ако сакал да те падне, ќе ти ја земел тетратката, што не се случи, нели?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Благоја, асистентот по ОЕ1, на сред испит ми се потпиша со образложение дека колешката до мене препишувала од мене.. Дали тоа значи дека ќе ме падне?
Оvoj go prasuvame rezultati koga? Toj vika cek u BG ke idam rakomet da gledam o_O Svasta. Inace ne se sekiraj, samo se sili i glumi avtoritet.

Nego potvrda za redoven student, da ne treba neso da platam za da mi izdadat ili samo da se pojavam kaj tetkine treba?
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Си требала да го прашаш... Којзнае каква политика води при таква ситуација. Ама ако сакал да те падне, ќе ти ја земел тетратката, што не се случи, нели?
Не не ми го зема, само ни се потпиша на мене и на колешката што препишуваше.. ама стварно не го сфаќам, го прашувам зошто ми се потпишува кога не препишував, а тој ми вика ама колешката препишува од тебе :facepalm:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Не не ми го зема, само ни се потпиша на мене и на колешката што препишуваше.. ама стварно не го сфаќам, го прашувам зошто ми се потпишува кога не препишував, а тој ми вика ама колешката препишува од тебе :facepalm:
Искрен совет:
Обрати се кај продеканот на настава.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Кој предмет да го изберам: компјутерски архитектури или електроенергетски системи?
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Сеа ми вика услов да го запишам е да ми е слушан Логички кола. Че можи да го пријавам и вака?
 
Член од
12 март 2011
Мислења
21
Поени од реакции
5
Ај совет лесни предмети(по можност 2 колоквиум со семинарска да се минува :) ) за летниов семестар (4/6/8 семестар) за ИКИ ( а воедно мозе и од друг смер зошто и тоа е возможно нели)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom