Факти за форумџии

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Ајде малку за форумџиите од спортските фан клубови :)
Факт е дека Види Фотос е најголем анти-Вардарец. Човекот секоја недела има нов омилен клуб, а тоа е противникот на Вардар:pos: Познат е по тоа што става лајкови на секој пост кој е против вардар, по тоа што кога Вардар губи он е најгласен, и кога Вардар тепа најверојатно се крие во глувчешка дупка. Којзнае што направил после вчерашната победа на вардар над "неговиот" Работнички. Сигурно прогласил тродневна жалост:pos:
Истотака тој е единствен Македонец кој попрво би посакал Шкендија да е шампион отколку Вардар, а истотака е и единствен македонец кој постојано им лиже гз на Балистите. Се преставува дека е од Неготино а уствари се работи за Битолчанец:tapp:
Факт е дека Goal и Red Black Army имаат по десетина јузери на форумов, и дека си немаат врска од македонскиот јазик.
Факт е дека ALLOT е истотака голем анти-Вардарец и во секој свој пост не е битно во која тема, го споменува вардар и Комитите. Факт е дека во истиот кош спаѓаат и Пеце и воџата на Мајмуни, Крсте_пп кој истотака е и најголем јебо на форумов (pusi i samo pusi е неговото мото :D).
Факт е дека Битолчани знаат највеќе за ракомет и највеќе се интересираат за истиот. Факт е дека дневните весници крадат информации од Kire_Bt, и дека заедно со Tomasino комотно може да им ја превземат работата на новинарчињата од Спорт кои известуваат за ракомет.
Факт е и дека noobman е Албанец, колку и да го тврди спортивното. Мада океј и јас да сум на негово место, би ми било срам да признаам.
Доста е сега за сега :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Факт е дека секој нов член на форумов отвора тема во Љубов и секс..
Факт е дека @cool@ на секој пост мора да има слика , упс! 90% на постовите нема текст.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.748
Поени од реакции
13.965
^The многу лесно се нервира:icon_mrgr:

Сабер рајдер не е он ако не се жали на ејсид за пријателите албанчиња(во темата Прашања (до администраторите) и одговори (од администраторите) - корисничка поддршка)

Шутрак секој пост му е со 54456 интерпукциски знаци и смешковци

Метадон само цитира некого

и јас не излегувам од играчница.:вонзем:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom