Факти за форумџии

T

Tetro

Гостин
Еднаш у месец ќе седнам да гледам телевизија и одма го гледам Tonchie на Најслаба Алка. :pos:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.103
што се случи со Let 3 - последен пат на форумов бил 20-12-10 11:15
знае ли некој ??????
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
што се случи со Let 3 - последен пат на форумов бил 20-12-10 11:15
знае ли некој ??????
Е баш пред некој ден на интернет најдов една страна на која пишува дека покрај профил на фб и кајгана, во животот можеш да имаш и други работи како на пример: семејство, работа, деца, обврски, другари, пријатели, познаници, куче, маче, швалерка/швалер, хоби и многу други чудни работи.
Факт е дека чичко Лет 3 е многу љубопитен па можда заминал да го истражува и тој свет, па ај да се надеваме дека еден ден ќе се врати и ќе ни опиши како изгледа тој реален живот.
 
М

Мартин`

Гостин
Само Syn може да го има на секоја страна во темата 'Припадник на полицијата претепа момче до смрт на плоштад' ... :LOL:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.313
Поени од реакции
5.605
Само Акси може да ти стави повеќе црвенки од Чак Норис. (Среќа што нема веќе црвенки, и за ова ќе добиев :)) )
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.876
Кога CiTro ® прозборел првиот збор не му бил ни тато ни мама, туку СОРОСОИД.
Цитро е сестран експерт. Има познавање во сите области, аргументи и контрааргументи за секоја тема. Има и проблем за секое решение. Тој ти е нешто како чак Норис во форумска верзија.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.396
@cool@ не е кул ако не стави барем 1 слика во својот пост :)
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Факт е дека доле у слики по случаен избор излегуваат само сликите од албумот на Faca -_-
 
T

Tetro

Гостин
• Tαммι • почне да клика на копчето "Ми се допаѓа", и ќе ги исклика сите мислења во една тема. :D
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.420
Поени од реакции
5.180
Факти за Wolver1ine

Интерес: Религија, особено активен на теми „Кој е Бог?“ „Христијанско поимање на ѓаволот“ и „Илинден с. Ташмаруништа“

Aватар: вергинско сонце на црвено знаме, сабтајтл: Струга, врз сонцето: кујнски нож и автоматски пиштол (кама & револвер не вршат работа)

Потпис: Се колнам во верата, совеста и честа дека ќе работам за ослободување на Македонија...АМИН

Титула: ај лав пуси

Табиет: мртов озбилен
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.809
Поени од реакции
11.368
Во 90% од постовите на Paranormal е употребен зборот "газам". :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom