Утре оглас за 400 полицајци, физичката кондиција предуслов

  • Креатор на темата Атомската мравка
  • Време на започнување
Член од
13 јули 2012
Мислења
18
Поени од реакции
13
Значи мора лично поднесување или може преку пошта?

Ти благодарам
 

Zoran MKD

Мијак на квадрат.
Член од
11 септември 2010
Мислења
2.021
Поени од реакции
1.019
vredi da probash nema da ti e krivo.

Za 50 % sigurni ne e namesten im trebaat i spremni deca.
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.401
Мене не ми се јавија :D
Мамето у пичка да им го ебам, добро што не ми беше преоритет тоа. Не се замарав многу со тоа, повеќе моите ме форсираа да одам, иначе да имав се уложено да одам, да се спремав, и на крај да не ме повикаа на физички проверки, ќе се отруев...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
10.309
Поени од реакции
13.960
Мене не ми се јавија :D
Мамето у пичка да им го ебам, добро што не ми беше преоритет тоа. Не се замарав многу со тоа, повеќе моите ме форсираа да одам, иначе да имав се уложено да одам, да се спремав, и на крај да не ме повикаа на физички проверки, ќе се отруев...
Сигурен си дека документацијата ти била уредна?
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.231
Поени од реакции
1.743
ete i toa se slucuvalo
Си можел да однесиш жалба, од 5500 луге ке се деси некоја грешка сигурно, јас знам и луге што однесоа молба за да одат по втор пат на вежби, вчера беа.
Да не знае некој колку кандидати ги поминале физичките тестови ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom