Устосвир

Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
тапа се изведувачиве оди на некој градежен објект да слушнеш видиш какви славечиња има абе срце ти игра од радост :pos:Шала на страна ама јас после 5 секунди свиркање губам воздух паѓам у кома,а типов и соло фаќа

Имаше еден дали беше на икс фактор или на јас имам талент стигна некаде до полуфинале со свиркање еден човек во години ај ако го најдам ќе го постирам подоцна

Како и да е уметност на скромен начин :)
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Тука сум само за да го поздравам раѓањето на новиот збор. Нека ни се множат!
И крајно сериозен сум.
Ми се свиѓа нивото на свесност за лингвистичката порака на темата. Алал!:)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.311
тапа се изведувачиве оди на некој градежен објект да слушнеш видиш какви славечиња има абе срце ти игра од радост :pos:Шала на страна ама јас после 5 секунди свиркање губам воздух паѓам у кома,а типов и соло фаќа

Имаше еден дали беше на икс фактор или на јас имам талент стигна некаде до полуфинале со свиркање еден човек во години ај ако го најдам ќе го постирам подоцна

Како и да е уметност на скромен начин :)
Раде Здравковиќ
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
старшно ми се допадна тамас хаки (y)
 
Ф

Флеш

Гостин
Само што сакав да го постирам видеово.... преубаво звучи свиркањето во комбинација со музиката :)
Супер си е песната,само на видеово слабо звукот и се уништува песната ... постирај си го ако официјалното видео .... уште подобри с е, а и многу смешно е видеото :) после на крај Евровизија пак ќе го има сјајот и враќањето на квалитетот оваа година ... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom