Универзитет МИТ

Член од
25 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Dali ima nekoj shto se ima zapishano na Mit univerzitetot vo Skopje i da se soocil so problem okolu nivniot elektronski sistem ( modul mislam deka go vikaat)
Gi zavrshiv ispitite i sega me teraat da platam 9000 den za toj modul koj voopshto ne sum go koristel i ne gi ni znam ni korisnickoto ime i lozinka bidejkji ne mi gi ni dale....
Stojat na stavot deka se e kreirano i deka mi pratile se za koristenje a zoso ne um koristela e moj problem..
4 meseci gi molam za sostanok... se uste nisto..
Nekoj sovet
 
Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116
Dali ima nekoj shto se ima zapishano na Mit univerzitetot vo Skopje i da se soocil so problem okolu nivniot elektronski sistem ( modul mislam deka go vikaat)
Gi zavrshiv ispitite i sega me teraat da platam 9000 den za toj modul koj voopshto ne sum go koristel i ne gi ni znam ni korisnickoto ime i lozinka bidejkji ne mi gi ni dale....
Stojat na stavot deka se e kreirano i deka mi pratile se za koristenje a zoso ne um koristela e moj problem..
4 meseci gi molam za sostanok... se uste nisto..
Nekoj sovet
Не можеш некоја жалба да поднесеш до факултетот, писмено?
 
Член од
25 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
3 molbi do fakulteti do dekani do rektori... aber nema nikoj... kreirano pa kreirano e ... i koga baram dokaz i sostanok da sedneme se nesto se odlozuva
 
Член од
25 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
koj znae i toa kolku ke ima uloga ke probam.... interesno beshe toa sto rektorot po telefon me prasha zoso ne platam kako drugite, zoso se bunam kiga mi e kreiran elektronski profil a moj problem bilo sto ne e koristen, oni nemale vrska so toa
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.913
Поени од реакции
1.422
Приватен универзитет е.
Газдата видел бандаши за колата што му се свиѓаат и рекол „ќе плаќаат тоа и тоа, толку и толку по глава“ ако сакаш да продолжиш таму - си се фатил за орото, ќе платиш, другото послушна машинерија само извршува.
Приватниве универзитети иновативни се во додатните давачки.
 
Последно уредено:
Член од
25 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
za zal taka ke ispadne izgleda....samo mislev deka se ima razbiracka vo odnos na resavanje na problemi... sostanok, obrazlozenie i sl. ama ociledno vo ovaa drzava za niso nema razbiracka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom