Универзитети

Член од
21 јуни 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки! Ми треба мислење доколку некој студира графички дизајн на International Balkan University да ми каже какви се програмите, наставата, односот студент-професор и дали вреди да се студира таму?
 
Член од
22 јуни 2022
Мислења
9
Поени од реакции
3
Здр некој да каже совет, се мислам за Безбедност Скопје или пак Правен, Јустенијан :) Или пак доколку учи на еден од тие ако може да ми пише:P
 

Флеш

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
7.257
Поени од реакции
6.435
Здр некој да каже совет, се мислам за Безбедност Скопје или пак Правен, Јустенијан :) Или пак доколку учи на еден од тие ако може да ми пише:P
пиши ми за Правен
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
6.694
Поени од реакции
4.167
Здраво дечки! Ми треба мислење доколку некој студира графички дизајн на International Balkan University да ми каже какви се програмите, наставата, односот студент-професор и дали вреди да се студира таму?
Факултет е во убава зграда. Супер се професорите. Ептен добар однос. А и не се баш строги. Ако сакаш можеш доста да научиш.
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
839
Поени од реакции
2.488
не се запишувај на правен одбери компјутерски науки има премногу правници без работа, ќе се изнамачиш додека да најдеш работа... и јас сум со правен...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom