Уметнички аранжирана храна, Food Art

Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.549
Поени од реакции
21.581
Еве едно мое дело од пред некоја недела, за девојачка забава. Не е најдобра изработка поради недостаток на време, ама успеав да ја составам за 15 минути.

Untitled.jpg
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.915
Поени од реакции
23.390
...ќе треба нова подтема во соодветен подфорум во секс и љубов за овие зачестени предлози на приготвување и аранжирање поврзано со секс, баш интересно ќе бидат и такви креации не толку уметнички колку сексуални, па и самите коментари полежерни.:sekc:
 

Keyser

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
1.088
Поени од реакции
4.335
Можеше и на чат да си ги праќаш сликите :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom