Уметнички аранжирана храна, Food Art

Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.530
Поени од реакции
21.418
Еве едно мое дело од пред некоја недела, за девојачка забава. Не е најдобра изработка поради недостаток на време, ама успеав да ја составам за 15 минути.

Untitled.jpg
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.413
Поени од реакции
22.339
...ќе треба нова подтема во соодветен подфорум во секс и љубов за овие зачестени предлози на приготвување и аранжирање поврзано со секс, баш интересно ќе бидат и такви креации не толку уметнички колку сексуални, па и самите коментари полежерни.:sekc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom