УлтраВиолетово - хумористична страна

Член од
10 октомври 2011
Мислења
3.240
Поени од реакции
3.498
демек страниЦАВА сама кажува смешки, па е хумористична? :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
Како знаеш дека кажаното е несмешно?
-На крајот од кажаното се завршува со "Па така малце да се нашалиме" (или позезаме во случајов)
 
На врв Bottom