Убаво и романтично место каде сте биле со љубената/от...

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Хехе... вчера бев на многу убаво место сооо my lovee :) бевме во еднааа кула на 16 спрат и од горе се гледаше цело Скопјее хехе.. стварно многу убавоо..:back:
акоо има и некој друг вакви интересни моментии може слободно да ги сподели тука .. позз :smir:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Интересна тема :) мм романтично место... не се сеќавам баш ама убо беше на пиволенд горе на калето :)
 
Член од
26 декември 2008
Мислења
10
Поени од реакции
1
Хехе... вчера бев на многу убаво место сооо my lovee :) бевме во еднааа кула на 16 спрат и од горе се гледаше цело Скопјее хехе.. стварно многу убавоо..:back:
акоо има и некој друг вакви интересни моментии може слободно да ги сподели тука .. позз :smir:
isto i ja samo so ne bese 16ti sprat 7 ili 8mi bese
a da i na pivolend na kaleto bese mnogu ubavo:)
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
На Попова Шапка, летно време беше бевме во викендица и заминавме рано наутро да го чекаме изгреј сонцето над Манстирот.. ммм убаво беше но заврши одамна.
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Јес да моето Канонче со 3 зарез 2 мегапиксела не може убаво да го долови моментот, било је април у Београду пред пар години, прв ден Велигден, Сава тихо тече..., зајдисонце итд. Сам да бев ќе си поминев поубаво : )

 

^182^

The New Girl
Член од
12 јануари 2008
Мислења
77
Поени од реакции
25
Над "Ловен Дом" (str) [FONT=&quot]седевме на една клупа[/FONT]...романтикa... :pipi: :P
 

plaslivka

the princess of virginity
Член од
5 февруари 2009
Мислења
170
Поени од реакции
7
na edna preubava plaza na pocetokot na ohrid , imase mnogu mnogu zvezdi na neboto , gi gledavme i kutevme , nemase nikakov dopir , toa bese na pocetokot koga se zapoznavavme ama zaskogas ke ostane kako sekavanje
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Најромантично место каде што сум била со партнер е на плажа во вечерен период.
Седнати на клупа покрај плажата онака тишина жив чоек не поминвит и ние сејме еден до друг и се гушкаме:pipi:
Единствено ми е жал што не бевме заљубени....Со тој што го сакам никогаш не сме биле на некое посебно место,но секој момент поминат со него вредеше иако можеби не беше толку романтичен.
 
Член од
13 март 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Кога беше затворен Рамстор вечерта за Нова Година, немаше живо пиле горе, а едниот чувар отиде до ВЦ да прави тоа што треба да го прави. Со бившата отидовме горе и за чудо McDonald's беше отворен, и земавме McFlurry да јадеме, после седнавме на клупите, и само ние двајца до сабајле сме се гушкале и мазеле, дури и направив слики од неа со ружата во рака за НГ што и ја земав,заедно со уште нешто друго, кое беше изненадување за 12 саатот кога дојде. И сето тоа било за џабе. :)
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Беше тоа летово, си седевме на тоа малото пристаниште во Охрид што е, под месечинка, на слабо летно ветре.... Милини беше бе... Малце беше ладно, и си седевме гушнати...
 
Член од
11 септември 2008
Мислења
2
Поени од реакции
1
:uvo:kaj neja u dvor letoska lani u 4 sabajle sveka vino a valentajn zvezdi muzi4e i koa uletaa nejzinite od pat atrebase utredenta da dojdat ebenje :toe:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
:uvo:kaj neja u dvor letoska lani u 4 sabajle sveka vino a valentajn zvezdi muzi4e i koa uletaa nejzinite od pat atrebase utredenta da dojdat ebenje :toe:
лето, валентајн... немора да се лаже, знаете? ако немаш некоја таква дешафка, батали темава. не се бламирај =)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom