УТРЕ

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Mesaja, 29 јануари 2006.

 1. Mesaja

  Mesaja Dot.

  Член од:
  14 јуни 2005
  Мислења:
  6.217
  Допаѓања:
  15
  Е сеа вака...
  Еве една игричка.....
  Значи, на секоја реченица на крај ке ставите збор УТРЕ...

  Пр.

  Ќе те тепам УТРЕ....:star:

  Ајде идеме....
   
 2. Goddess of Chaos

  Goddess of Chaos Nixe Nox

  Член од:
  16 август 2005
  Мислења:
  6.304
  Допаѓања:
  223
  Пер како ќе те искршам утре....
   
 3. Mesaja

  Mesaja Dot.

  Член од:
  14 јуни 2005
  Мислења:
  6.217
  Допаѓања:
  15
  Лееее пер.....готова си утре..
   
 4. Goddess of Chaos

  Goddess of Chaos Nixe Nox

  Член од:
  16 август 2005
  Мислења:
  6.304
  Допаѓања:
  223
  Тоа шо ќе остане од тебе ќе им го фрлам на кучињата утре....
   
 5. Mesaja

  Mesaja Dot.

  Член од:
  14 јуни 2005
  Мислења:
  6.217
  Допаѓања:
  15
  Море глеј у школо да дрпниш некој телефон утре...
   
 6. MaRiNa`Oh

  MaRiNa`Oh стара школа

  Член од:
  26 март 2005
  Мислења:
  3.554
  Допаѓања:
  29
  бев да мочам утре....

  хм..
   
 7. маркетар

  маркетар

  Член од:
  17 јануари 2006
  Мислења:
  1.883
  Допаѓања:
  3
  ke pocnam da ucam od UTRE.....:je: :je: :je:
   
 8. Macedalien

  Macedalien Вонземјански Администратор

  Член од:
  6 февруари 2005
  Мислења:
  10.103
  Допаѓања:
  242
  Ќе ви го клам на сите утре.
   
 9. Goddess of Chaos

  Goddess of Chaos Nixe Nox

  Член од:
  16 август 2005
  Мислења:
  6.304
  Допаѓања:
  223
  Ќе јадам гомна утре
   
 10. влатко

  влатко

  Член од:
  29 јули 2005
  Мислења:
  2.981
  Допаѓања:
  176
  Ќе спијам до 10 часот утре!
   
 11. CopyOfDeath

  CopyOfDeath Die Die My Darling!!!

  Член од:
  30 ноември 2005
  Мислења:
  4.186
  Допаѓања:
  42
  нема да сум нервозен утре!!
   
 12. MaRiNa`Oh

  MaRiNa`Oh стара школа

  Член од:
  26 март 2005
  Мислења:
  3.554
  Допаѓања:
  29
  ќе купам патики утре..
   
 13. The`bItCh

  The`bItCh AdJuStAbLe mAdNeSs

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  4.908
  Допаѓања:
  101
  сабајле сум на скул утре..
   
 14. Овердрајв

  Овердрајв Модератор

  Член од:
  5 ноември 2005
  Мислења:
  4.255
  Допаѓања:
  568
  Ќе ги предадам есеите утре (=
   
 15. Goddess of Chaos

  Goddess of Chaos Nixe Nox

  Член од:
  16 август 2005
  Мислења:
  6.304
  Допаѓања:
  223
  се нервирам утре :icon_roll
  Е да беше така.
   

Сподели преку: