Туторијал за новите играчи на еРепаблик

Член од
21 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
462
Значи еве денеска конечно го завршив туторијалот за новите играчи!
Кој се нема регистрирано нека се регистрира
тука!
[FONT=&quot] За да го погледнете туторијалот кликнете[/FONT] тука!
Ајде луѓе потребни ни се повеќе играчи!
 
Член од
24 август 2009
Мислења
136
Поени од реакции
10
На врв Bottom