Туркање со раце

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Оќеј, форумски јак буткач на рака :)

П.С. тиње ти е пух4ето
не, стварно мислите дека не се потребни мускули за туркање конкретно? вие сериозни сте? секако дека сте :pos:
п.с.ти си тиње, па ти враќам со цитат. јбг :S
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
Абе какви мускули,какви хормони какви трицепси.Јас имам дома теретана па кога се буткав со еден другар на сред буткање ттрет другар му кажа дека сум ја ебал мајкаму у гаС.ке ми ја скршеше раката
(можда и оти пошнав да се смеам али и во нервозата има доста сила
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Мускули се потребни и за да трепнеш со окото...
Реков дека напумпани мускули воопшто не се пресудни дали некој некого ќе бутне на рака. Што е вистина. Ама, билдерите одма се возбудија.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
не, стварно мислите дека не се потребни мускули за туркање конкретно? вие сериозни сте? секако дека сте :pos:
п.с.ти си тиње, па ти враќам со цитат. јбг :S
Потребна е техника на буткање, цврстина на раката и верување во тоа дека ќе бутнеш. Мускулите претежно се користат за деконцентрација на противникот т.е. внесување страв.
Онаа сучкана кога му ја учука на Кро Коп и го стави во кома? И тој беше етиопијанец ко ја, но имаше техника дечкото и сурушон не знаеше кај му е гзот а каде главата.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
:poss::poss:
значи почетно е трепкањето. you know, сепак ти треба мускул. закључок =)
ама секако, ракомет и фотошоп(нубски ама каков-таков) се пресудни за сила, енергија, јачина и тн.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Потребна е техника на буткање, цврстина на раката и верување во тоа дека ќе бутнеш. Мускулите претежно се користат за деконцентрација на противникот т.е. внесување страв.
Онаа сучкана кога му ја учука на Кро Коп и го стави во кома? И тој беше етиопијанец ко ја, но имаше техника дечкото и сурушон не знаеше кај му е гзот а каде главата.
никој не рече дека не треба техника, цврстина. вербата на крај иде, со молитви ништо не праиш.
да, скакулецот имал среќа во прав момент, на право место да го мавне дур е оф гард =)
една рунда не значи добиена војна. од 10, крокоп ќе го гази 8, а двете добиени на етиопијанецот би биле на среќа, во такви случаеви.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Ајде Кенгурче, на 8 минути си од мене.
Зимај илјадарче и да се пробаме :)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ацид4е, стwарно неќам трошок да ти правам. штеди сеа, лансер треба да купуваш...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Кенгур некако не може да се помири дека напумпаните мускули му служат исклучиво како декорација... :)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
ацид4е, стwарно неќам трошок да ти правам. штеди сеа, лансер треба да купуваш...
Ова нервира, пичкарење. Со ова автоматски докажуваш дека не те бива за вистинско буткање на рака, исто како кога Серпико ти рече да се најдете на улица и да се пресметате затоа што почна да спомнуваш блиски роднини.
Или биди маж и пресметај се па после курчи на форум, ЕВЕ ЈАВНО КАЖУВАМ ДЕКА У ПОТПИС И У ТАЈТЛ ЌЕ ТЕ НОСАМ ДВА МЕСЕЦА ДЕКА СИ ГУРУ, ФРАЕР, БИЛОКОЈЗБОР....
Или биди поголем маж и кажи дека се пичкаш да излезеш и да се буткаш на рака со тој што те предизвикува, во случајов Ацид
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Чекај, отиде да кркне креатин :vozbud::pos2:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Daj kazi tvoj asl acid,ne se kurci na poslabi
Полека бе европски шампионе... Не се курчам на послаби. Не се ни курчам. Дадов само предлог за ферска пресметка, која доколку изгубам јавно ќе сум пишал дека сум ја изгубил. :)

A: 23
S: M
L: Skopje

pu6ti kam pozz :pos:

Заинтересиран? Или ти си јуниор за мене? Супер-мен мускулите ќе го ставиме на тест?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom