Трка.!

Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
:pos2::pos2::pos2::pos2:
да паднеше и тој другиот ќе беше уште појако :pos2:
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Ми имаше некој кажвано дека дарбата за трчање и глупоста се наследни ...
Овие тројцата наследиле глупост ... ама се тешки недарбини за трчање ....
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.692
Поени од реакции
2.355
Мене не ми е баш и смешно.
Ваљда зш мислам дека луѓено се приправаја.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
4.846
Поени од реакции
3.861
Мене не ми е баш и смешно.
Ваљда зш мислам дека луѓено се приправаја.
:pos2:ne vervam! aj vidi podobro! ovoj najlevo si ja mava glata vo zemja! A i da bese namerno dobro odglumeno
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: ѕверову се леееј
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.618
Поени од реакции
406
:uvo:Кај мене неќе да го пушти
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
хахах Сајтот падна хахахаха истече лимитот за доменот
:pos2::pos2::pos2::pos2:

веднаш В'в Канта :)
 
На врв Bottom