Три работи кои ви фалат во животот

Член од
18 мај 2011
Мислења
184
Поени од реакции
74
Слободно време
Сон
Пари(никогаш доста:))
 
Член од
20 јуни 2011
Мислења
119
Поени од реакции
28
mozebi vistinskata ljubov
eden vistinski prijatel
i ke mi fali srednototo
Drugoto kako ugled slava pari se minivi raboti gi ima i gi nema ako se trudis ke gi postignis ako legacis nema da gi postignis no sepak se tuka ne begaat za razlika od vistinskata ljubov za koja moze da bide prekasno da se setime kogo i koga najmnogu sme sakale ili srednoto skolo toa pominalo i nemozeme da se vratime nazad vo najubavite omenti vo nasiot zivot.
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
1. државна катедра за фотографија или правилности во драмски театар во Македонија.
2. многу авантури и адреналин.
3. правда.
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
65
Поени од реакции
11
само една ми фали....

- среќа -

....ако имаш среќа, се ќе имаш. и здравје и пари и успех... само среќа Боже дај :)
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
Разбирање
Правда
и колку и да не сакам да напишам и колку и да го мразам нивното постоење, ама... пари...проклети да се!
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
100 милијарди долари
здравје
среќа
 
I

indigo child

Гостин
mi fali stan
mi falat plus 7 godini od ova shto go imam
mi fali neogranichen internet

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
 

FortuneTeller

ВРАГ
Член од
20 мај 2011
Мислења
476
Поени од реакции
138
1. 100,000 Евра
2. 100,000 Долари
3. 100,000 Фунти
 

Kajgana Shop

На врв Bottom