Трибјут ту Дивне!

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Мислам, на крајот на годината, редно е и ние форумџиите да допринесеме малку кон позитивниот дух на форумот наш насушен и сакан.

Така, еве, нека постане традиција, на крајот на секоја година, да се бира Кајгана лик..

Знам дека многу од вас ќе станат, особено малолетните припаднички на понежниот пол, и ќе нагласат дека токму јас сум ликот на годината, а имајќи ги в предвид последните мои медиумски пробиви, и нема зошто тоа и да не е така.. но ете, да не речете дека сам се местам..

Еве за оваа година решив златното јајце да и` го доделам на Дивајн.

Зошто? Затоа што Дивајн е најпозитивната и највеселата на форумов, секогаш насочена кон ширење позитивен дух и ни на мува не стапнува. Мравка де.

Нејсе.

Дивајн веројатно поради нејзината професија, доста време проведува на нет и притоа конструктивно допринесува Кајгана да оди во права насока. Тоа што стана администратор беше круна на нејзиниот допринос.

Редок пример на посветеност, добродушност и принципиелност во обавувањето на обврските.

Затоа, од све срце, ја оваа фигуративно кажана награда (нешо као кумството за Бадник може да се каже, догодина друг) и` ја посветувам на Дивајн.

Кип он д гуд ворк бјути ;)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
toooooooooo!
i jas sum za divine:)
porano mnogu me nervirase, eve da si kazam javno, ali sea mi e mnogu mila i koa i da mi treba sovet znam deka mozam da go pobaram od nea:wink:
plus forumot e super so nea, jes da koa me brise sum mnogu :icon_mad::pos:
divine srcka lav yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:baeh:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Еве и моето златно јајце нека оди кај divine -> Most decent admin of 2005 Award
------------------------------------------------------------------------------------------------------

а она другото, значи мучук јајцето кај Мистичен!
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Napred divine...ona e najzakon tipka na forumov(sto ne ja znam licno :) )
uvek mi pomaga i mi odgovara na zamornite prashanja,sekogas e fina i baska dzvakame isti mastiki...
Bravo za ofcar sto mu tekna ova i sekako,
Bravo za divine sto e tolku prekrasna,pa zasluzeno si dobi zlatni jajca :pos:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
defenitivno DIVINE.........mnogu si ja sakam:) :) ,stalno e otvorena za "konstruktiven" muabet i komunikacija..........:cuc: :cuc: :cuc:
DIVINE FOR PRESIDENT

ps: avatarceto so kapceto ti e epten HOT.....eeee da bese samo u plava boja........:icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
29 декември 2005
Мислења
2
Поени од реакции
0
divajn e nase sonce, nasa administratorska gordost, sekogas revnosta i pedantna pri izvrsuvanje na forumskite dolznosti.

tripati uraaa za divajn

uraa, uraa, uraa.

p.s. tolku mi e fascinantna osoba koja pleni so nejziniot sharm naokolu, so mi ja odzede i dosegasnata forumska nevinost.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
трајче напиша:
divajn e nase sonce, nasa administratorska gordost, sekogas revnosta i pedantna pri izvrsuvanje na forumskite dolznosti.

tripati uraaa za divajn

uraa, uraa, uraa.

p.s. tolku mi e fascinantna osoba koja pleni so nejziniot sharm naokolu, so mi ja odzede i dosegasnata forumska nevinost.
ооој трајче...
а од каде ја знаеш па ти дивајн?
1 мислење имаш само:wink:
како и да е, урааа урааа ураааааааааааааааааааа:pos:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Divine зрачи и на прв поглед, и на долги стази. Тоа само докажува дека Трајче има осет за правилен избор.

Браво царе!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Редно беше и на мене сеир, а?:icon_lol:
Ако бе, не се лутам ... фала на убавите зборови на искрените, а на останатите ... ма исто ве сакам сите:icon_lol: :love2: :love3:
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
Ја во една прилика се искажав кој е најпозитивна личност. Така, у манир на офчар: Донт пуш ит :)
 
Член од
29 декември 2005
Мислења
2
Поени од реакции
0
divajn, da ti gricnam od kapceto, no surovata vistina e deka nikoj ne te saka ili tie so te sakaat se mnogu retki imaat lobotomija na mozokot.

no, sepak jas predlagam site da prestanete se so cel da ne ja vlosime sostojbata. utre (denes de!) ni doaga n.g. vecer i nie ne sakame da ja pronajdeme divajn obesena za mausot sabajlecki ko ke bideme drva napraeni...

luge, trajce e sekogas e na strana na pravdata.
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Јас, како најстар кокош на форумов - кој знае што е добро јајце, го поддржувам изборот на Дивне. Ќе гледаме да угодиме да биде спешл гест стар у "Златно јајце" како таква.:wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
трајче напиша:
divajn, da ti gricnam od kapceto, no surovata vistina e deka nikoj ne te saka ili tie so te sakaat se mnogu retki imaat lobotomija na mozokot.

no, sepak jas predlagam site da prestanete se so cel da ne ja vlosime sostojbata. utre (denes de!) ni doaga n.g. vecer i nie ne sakame da ja pronajdeme divajn obesena za mausot sabajlecki ko ke bideme drva napraeni...

luge, trajce e sekogas e na strana na pravdata.
Трајче, јас кажав дека можам да се помирам со фактот дека е ред на мене сеир малку ... инаку ... тие што треба ме сакаат, за останатите баш и не ми е гајле. Така да кулирај, и ич не ме мисли ... утре сигурно не се бесам дека најмногу се радувам на Нова Година:cheeky1: :xmas1:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Trajce GLUB si..... odi nekade lecise poshto na forumov sigurno deka nema da stignesh da napishesh ushte eden post..... zalam shto ima vakvi moroni ko tebe.... bi trebalo da te preselat na nekoja druga planeta.... :lud:
 

SpaceMan

Dead Like Me
Член од
8 декември 2005
Мислења
102
Поени од реакции
1
Трајане ептен се опушташ.Ќе те банираат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom