Трета буква

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Играва иде вака...
Јас на пример сега ќе кажам еден збор, и зборот на членот под мене треба да почнува на третата буква од мојот збор.
Почнувам...
Ориз.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
кур

оф- топик- извинете за изразот :smir:
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Навечер.
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Краставица.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.801
Поени од реакции
4.414
офтопик - партнеру претера со темиве :pos2:

онтопик - авион
 

Kajgana Shop

На врв Bottom