Трендови лето 2017:)

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Simpatichna, 18 мај 2017.

 1. Simpatichna

  Simpatichna

  Член од:
  18 мај 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  5
  Девојки ајде нешто околу модните трендови за летово?Што ќе се носи,што ќе биде тренди? :) :) :)
   
 2. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.319
  Допаѓања:
  5.906
  Предложете нешто и за машки :P
   
 3. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  670
  Допаѓања:
  510
  За женските едно конче низ газ и изолир трака на брадавиците, нели што по-голо, толку по-модерно (Kinda like најновите спотови што ги даваат на телевизорот).
  il_570xN.457760455_qmd2.jpg
   
 4. Simpatichna

  Simpatichna

  Член од:
  18 мај 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  5
  Mozhe..:)
  --- Споено дупло мислење, 19 мај 2017 ---
  E da..i nie da bideme vo toj fazon haha
   
 5. Invader

  Invader I am not in danger, I am the danger!

  Член од:
  17 ноември 2008
  Мислења:
  16.678
  Допаѓања:
  17.906
  [​IMG]
  :facepalm::facepalm:
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 6. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  670
  Допаѓања:
  510
  This is now a cringe thread.
   
 7. Patience

  Patience

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  636
  Допаѓања:
  2.401
  Само да не земе замав ова.
  Detachable jeans
  jeans.jpg
   
 8. Успешен κлошаρ

  Успешен κлошаρ

  Член од:
  3 февруари 2016
  Мислења:
  111
  Допаѓања:
  36
  Ова ти е вејке next level на облекување кој нема да го сретнеш во МКД, најчестп вака се облекуваат некој дизајнери или стилисти, вака во МКД да се облечеш може да те натепа некој инаку еве некој мој предлози
  5ea5bc5320120b9acfbc1f1fcc5e6b1c.jpg
  c17dd9b32dbc09463519781d6c6414e5.jpg


  received_1153634138115659.jpeg
  received_1153632474782492.jpeg

  Еве нешто и од мене
   
  Последно уредено: 25 мај 2017
 9. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.411
  Допаѓања:
  1.323
  [​IMG]

  ...најново ! :eek:
   
 10. Успешен κлошаρ

  Успешен κлошаρ

  Член од:
  3 февруари 2016
  Мислења:
  111
  Допаѓања:
  36
  :tapp:
  :facepalm::facepalm::tapp:
   
 11. Vedicka

  Vedicka

  Член од:
  12 јули 2017
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  8
  Фустани со карнери се сега во мода :)
   

Сподели преку: