Траги по телото

Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Абе фетиш ми е касање:kesa:
Но се воздржувам....пазам да нема последици:helou:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
91
Поени од реакции
3
ne sakam toa, u seksot ne sum nasilen ... edino doaga u obzir, igranje na pupkite so jazik shmukanje nivno i timaranje na gzinjata, da i se talasaat...
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
правам шливки а несакам да ми прават обожавам да гребам и гризам некогаш и претерувам
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Jebote, imam edna ogromna slivka, kako samo me nervira, pojma nemam kako da ja prekrijam, pa leto e, ne mozam da stavam sharpa.
 
O

Out Boy

Гостин
Хе хе. Шљивките се еден вид трофеј за понеискусните. Како помали, се фалиме со нив пред другари и други фаци. По малку ги правиме и за да предизвикаме љубомора кај останатите, ама главното е да се прават со страст :helou:

Ама шљивка, на 22 години... глупо е мме...
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
А како правите шљивки?:pos:
Јас не знам.. колку и да се трудам да направам не можам. Како се правеа.. касаш одреден дел па го шмукаш?:pos::coffee:
Така и мојата не знаеше да прави, па еднаш и се фати па на испит појдов со црвен врат. Оттогаш шљивка само на интимни места. И обожавам гребење! Гррррррр
 
Член од
22 февруари 2011
Мислења
121
Поени од реакции
57
Кога ќе се развижат ендорфините низ телото не осеќаш ни болка ни ништо. И после тоа, оп гребаница на грбот! Од каде ли сум ја добил? :giggle:
 
Член од
16 декември 2011
Мислења
79
Поени од реакции
54
Сакам нежно грицкање, а шливките ми се безвезе. Особено на врат.
 
Член од
2 август 2011
Мислења
139
Поени од реакции
44
mrazam slifki sakam da me grickaat i da gi grickam samo na mesta kade sto ne se gledaat .
:love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom