Тоше Проески

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
ќе се стави акцент на Македонија...
напишав погоре што...мислам...ова е како да ти даваат 1000 денари а ти да викаш и шо кур ќе ми се...шо ќе купам со нив...
можда и не е баш најсоодветна споредба али...:pos2:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
постов е колку да ве потсетам на темава да се најде во нови мислења:pos2:
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
I so ako peese na srpski bo bezvezna tema aj zatvorete ja.I nejkam pokje da zbora nekoj gluposti za Tose.Se znaj kakva zvezda bese MAKEDONSKAAAAAAAAAAAAAA.Nema vrska so peese na srpski.BEZVEZNA TEMA
 

The_Dzo

FIELD MARSHAL
Член од
3 февруари 2007
Мислења
256
Поени од реакции
2
gi podrzuvam site so kritikuvaat zaso peel na srpski, ima eden odgovor za profit, a za pretstavuvanje na zemjata vo vtor plan sekogas, zarem ne se site takvi.Po covekova priroda e, prvo jas pa ostanatite, i vojnicite sto giat so toa moto ginat, samo malce modificirani, za pari..............
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Bravo za idejata ama za zal nie Makedoncite ne mozime da napravime nesto vakvo nie ne znajme da go cenime ona sto go imavme i sto go imame,a Tose site dur bese ziv go brukaja a sosedite sekogas koga ke napraese koncert polni sali imase a kaj nas 5 dusi na krst.Abre makedonce makedonce.Tose 4ever so isklucok na posledniot koncert zato so navistina bagi lugje imase.Bravo za idejata samo uste da se ostvari.
 
Член од
20 јули 2006
Мислења
260
Поени од реакции
10
Ubava ideja,malce mi e krivo shto ne e kaj nas kako na site,ako nemame manifestacija,pa moze da si napravime i toa bash za nego,nemora da postoi nekoja.Ama isto nekako ne mi e milo shto Zeljko ili Leontina kje gi peat negovite pesni,Tose e nezamenliv,kako i negoviot glas i nekako shtoznam,ne mi ide nekoj drug,osobeno ne peac so daleku pomal kvalitet da mu gi prepeva pesnite.Neznam kakov kje bide efektot...
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Ej znajte dali Toni ja otpeja pesnava za Tose?
Ako ja otpeja daj kazete kaj mozam da ja najdam plsssssss
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Abre glupa vi e temata i site so zborate loso za Tose ste idioti najgolemi.Ne znajte da go cenite ona sto vredi
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Lele ova ako se ispolni ke bidam najsrekniot coek>tosence zosto si zamina prerano.Inace mnogu pati se potpisav.Tosenceeeeeee te sakaaaaaammmmm.
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
ЕЈ имајте малу памет и темава да иде под кључ.Траскање глупости несакам да читам.
 

MEDDLE

уставен кривичар
Член од
19 февруари 2008
Мислења
1.995
Поени од реакции
1.406
???????????

Добро.. Не ми е јасно, со која логика српска ѕвезда????

Тој човек не припаѓа ниту на Србија ниту на Македонија, а уште помалку па на балканов...

Во принцип слушам рок (може тоа и не е така битно), али таков човек ретко се раѓа и секогаш ќе му припаѓа на светот.
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
Tose? Lesna mu zemja!

Nitu makedonska, nitu srpska zvezda. Tose bese Vlav i po majka i po tatko i duri najavi deka ako uspeese da se probie vo Evropa ke go promeni svoeto prezime, t.e. ke si go vrati staroto dedovo prezime Proja (po vlaski). Toa znaci deka Tose sam sebe se cuvstvuval kako Vlav.
 
П

Паган-др

Гостин
Се потпишав и на двете. Луѓе дајте да успее петицијава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom