Торти со сексуална порака до славениците

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.678
... кога човек ќе каже нешто или пак ќе вети, редно е истото да се потруди да го исполни, па затоа ете според атрактивното пениското чоколадно благо со исфрлен бел прелив на Агда во гурманска подтема, ми падна од никаде идеја за тема за благо или колачи со сексуална порака до славеникот или славеничката како и да е ама во подтемата за секс,

...доколку дотичните модератори ја гледаат за несоодветна, сепак да не ја избришат, затоа што следат мноооогу интересни торти и ситни колачи нормално поврзано со јадење, ама со сексуална порака, нормално и вашите фантазии и изработени идеи како торта ќе биде посебен уникатен придонес за подтемава!

thecakeland.jpg
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
отроф, прво у таа другата тема у гурманско катче пастираш пичкици, сеа тука патлаци. Ај модератори нека зачистат ова.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.752
Поени од реакции
10.438
Фрапантно
 
Член од
14 октомври 2018
Мислења
346
Поени од реакции
426
Sto e frapantno, ljubov i seks e podforumov, a moraliziranje e verojatno za vo filozofija i psihologija, pa tamu otvorete si takva tema.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.678
...да ве потсетам кои на таа тема на уметничко аранжирање ми постира идеи со пенис? а? зошто таму не искоментиравте така? јас го сметав дека не е соодветно такви фотки таму, па затоа отворив тема тука во секс да бидат соодветни такви фотки!:toe:

Инспириран од темава, се решив и јас да бидам малку покреативен.
Како за прв пат и не е лошо :

Прегледај го приврзокот 336091
Еве едно мое дело од пред некоја недела, за девојачка забава. Не е најдобра изработка поради недостаток на време, ама успеав да ја составам за 15 минути.

Прегледај го приврзокот 336861
овие торти се изработени и направени од некои што работат во слаткарница не се од мене, што фали на темава вакви фотки, колку подтеми имате со разни коментари срамни зборови пишани, зошто нив вака не им пишувате? ете зошто ви е криво што отварам теми, е па не го нарушувам форумското правило за постирање, ако не ви се допаѓа слободно под игнор,
благодарам за разбирањето!
 
Последно уредено:

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.752
Поени од реакции
10.438
...да ве потсетам кои на таа тема на уметничко аранжирање ми постира идеи со пенис? а? зошто таму не искоментиравте така?
овие торти се изработени и направени од некои што работат во слаткарница не се од мене, што фали на темава вакви фотки, колку потеми имате со разни коментари срамни зборови пишани, зошто нив вака не им пишувате? ете зошто ви е криво што отварам теми, е па не го нарушувам форумското правило за постирање, ако не ви се допаѓа слободно под игнор,
благодарам за разбирањето!

Мислиш дека сериозно го постирав машкиот полов орган во твојата тема?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.678
Мислиш дека сериозно го постирав машкиот полов орган во твојата тема?
...токму затоа да ја расипеш темата, еве тука нема да бидеш оф топик,

boobs1_Apr11.jpg
 
Последно уредено:

filjandecko

Komandant benzini-HAVUZ
Член од
5 мај 2012
Мислења
313
Поени од реакции
380
Сексот е света работа,иди у гурманско катче постирај торти и шлагови,,толку да се нема почит ..јаас не знам луѓево
 

Kajgana Shop

На врв Bottom