Топ 100 најкул Facebook групи и статуси

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од експерт, 4 февруари 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Кумановец1995

  Кумановец1995

  Член од:
  23 јануари 2012
  Мислења:
  886
  Допаѓања:
  913
  Кога бев малечок...
  Кога ме ранеа со мала лажичка...
  И кога мајка ми ке ми кажеше ајде зини да видам се ли изеде...
  Јас и правев вака...
  [​IMG]

  Фати син на татка пироќанца девојку, ама татко примети дека син много много не се интересира да гу милује девојку, па му вика:

  Синко, а бре, водија ли си гу девојку на излет?

  Не сам, татко...

  Епа ајде, земи кола и качи девојче, па идите малко на ваздух, да се зарадује и она

  И добро, син земе кола, качи девојче, застане пред шуму и вика:

  Може ли да те прашам нешто, онакој малце срамотно?

  Ма може, вика девојче цела узбудена дека ќе падне прв секс

  Ама да не ми се наљутиш, вика дечко...

  Ма нема, немаааа, само ти прашај

  Епа добро, вика дечко, онда кажи ми сакаш ли да си поделимо паре за гориво?
   
  На dragonsky и Кико Д. им се допаѓа ова.
 2. Chiksy^

  Chiksy^

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  1.815
  Допаѓања:
  1.668
  [​IMG]

  Edit: Охриѓани ке знаеТ :D
  [​IMG]
   
  Matador :), dragonsky, WizKhalifa и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  24.286
  Допаѓања:
  56.438
 4. mona999

  mona999

  Член од:
  9 октомври 2012
  Мислења:
  710
  Допаѓања:
  955
  Си грмамм..кого удрив со лампионите нека ми прости..
   
 5. cige

  cige

  Член од:
  6 ноември 2008
  Мислења:
  4.455
  Допаѓања:
  1.624
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 6. karamela123

  karamela123

  Член од:
  7 април 2013
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  174
  :pos: [​IMG][​IMG]
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ФиљанЧоек

  ФиљанЧоек

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.499
  Допаѓања:
  8.712
  Не се бре пеперутки,од гравот ти е!!
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Nino Manchester

  Nino Manchester Oŋce α RED, αlwαys α RED

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  11.971
  Допаѓања:
  12.058
  [​IMG]
   
  На Маск, LetMeSea, zelenko и уште 22 други им се допаѓа ова.
 9. Limena

  Limena

  Член од:
  18 јули 2009
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  53
  Толку сум сингл што наскоро очекувам да се појавам у ТОП 5 синглови за месецов.
   
  На Ines R, Velvet She, Andrew и уште 18 други им се допаѓа ова.
 10. Пропалица

  Пропалица Мртов/а

  Член од:
  25 јуни 2011
  Мислења:
  2.867
  Допаѓања:
  1.403
  Да кажеше за љубовта на братучетка ти ќе постирам уште еднаш :icon_mrgr:
   
 11. Bojan Van Buuren

  Bojan Van Buuren Колектор

  Член од:
  11 април 2008
  Мислења:
  6.671
  Допаѓања:
  9.669
  за тоа не бива уште едно постирање, за тоа ќе треба малку појче :D
   
  На Пропалица му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Epics™

  Epics™ Академски граѓанин

  Член од:
  29 септември 2011
  Мислења:
  1.589
  Допаѓања:
  3.884
  Влага мафијаш во автобус и се дере:
  - Сите на земја ова е вооружен грабеж !
  Сите исплашени легнуваат на земја,а од последното седиште се слуша:
  - Пичка ти матер, ме исплаши јас си помислив контрола влезе !

  :pos:
   
  На Wyatt Earp, LetMeSea, Velvet She и уште 30 други им се допаѓа ова.
 13. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.514
  Допаѓања:
  19.587
  Где је плата, стигле пичке.
   
  На Кико Д. и Epics™ им се допаѓа ова.
 14. Kallista

  Kallista

  Член од:
  13 август 2008
  Мислења:
  1.144
  Допаѓања:
  888
  Зошто се вика Антена 5?
  -Затоа што вртат 5 исти песни цело време.
   
  На Маск, Velvet She, Voice of Jericho и уште 20 други им се допаѓа ова.
 15. Epics™

  Epics™ Академски граѓанин

  Член од:
  29 септември 2011
  Мислења:
  1.589
  Допаѓања:
  3.884
  [​IMG]
   
  На Picanto, LetMeSea, Samurai Jack и уште 9 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: