Тоа сум јас [фотографии од вашето детство]

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Прво да кажам дека ова е најмилата, најслатката, најубавата тема што во текот на овие две години ја сретнав на форумов.

Слика0653.jpg
Ова ми е нај најпрвата слика и имам само неколку дена. Тогаш сум имала темно сини накај зелени очи а и ден денес ми се такви ама само кога врне:pipi: А и често го имам овој поглед кога ќе ме изнервираат:pos2:

SCAN0005.jpg
Сликана сум во Охрид коа имав 3 години и плава коса:smir: Си ги обожавав сандалите и ептен беа у мода тоа време :pipi:
SCAN0007.jpg
Тука сум у Скопје у Зоолошка му давам соленки на еленот :pos2: Ланчето уште си го чувам и едно од најмилите ми е дека привезокот е во форма на лав:pipi:

јас и дедо мраз.jpg
Тука имам 6 години и знаев дека не е правиот Дедо Мраз дека човеков беше намќор невиден и ме лажеа дека правиот Дедо Мраз има свои застапници во секоја држава и овој е македонскиот и ја си верував :tapp:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.676
Поени од реакции
4.791
Скенер јок , па мора со гс камера од мобиљка =)))))


1993-та :icon_bigg

 
B

babsyy

Гостин
^ Како девојченце си :X3:

With daddy, тука имам четири годинки. Уште си правам исти плетенки и сега, иако поминаа 15 години оттогаш. :noze:




Ова е за први април, маскенбал. Јас сум во средината, најмалечкото. :)




Тука сум со братучетка ми, каде и да одев, она по мене. Или јас по неа. Поголемка сум тука, ама нема напишано на фотографијата која година е точно.





Тука сум петто одделение, памтам дека имав афинитети према капчиња, качкети и секогаш шетав само со такви. Сликано е на гости во Прага кај вујко ми :pipi:

 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
најдов уш некоја



Ова на некој роденден



Нешто поново



Ова е моето прво и последно појавување на телевизија ... ова е сликано во емисијата "пулсирања"
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Пред ептен многу години како што може да се види и од квалитетот на сликата.
За време на крштевката.

мал.jpg
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
не излегував од вода , сакаф и в езеро да спијам

мајка ми е толку несалам шо снешко никош не праефме надвор , туку во легенче ни носеше снег в натре да го прајме

овде сум топлес :педобеар
 

Kajgana Shop

На врв Bottom