Тино Кајшаров има нова песна и спот „Земи не“

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.875
Поени од реакции
5.900
Откако случајно го начекав кај Трендо на сајт, решив да го изгледам до крај видеото.
И она што ме извади од патики е тоа што опцијата за коментирање беше исклучена на ЈуТјуб, затоа и јас отворам темава тука.

Еве го спотот: https://www.youtube.com/watch?v=5Ki1z5EWg1A
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
4.790
Поени од реакции
4.569
"Пасторов" со неговото шарлатанство го крши законот, се прашувам зашто институциите спијат.
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.696
Поени од реакции
1.403
Штета што не можам да го најдам видеото кога пастиров лудуваше во Бугарија и кога снимаше спотови со разголеми бугарки, се драпаа се лапаа по спотови а сега глуми лудило.
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.034
Поени од реакции
987
Оти сте бе такви, зарем нема право секој да се смени и да тера живот во нов стил....
џизас сејвс ас аллл :pos:
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.049
Поени од реакции
4.940
5:09 до 5:53 ...

Ват дафук??? Луѓево сериозни се? Особено тие 2 женичиња на 5:20 и 5:22, за нив секој додатен коментар е излишен. Им ја имаат згрешено терапијата по се изгледа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.323
Поени од реакции
27.290
Исус: „Не им треба лекар на здравите, туку на болните!“ Матеј 9:12

Хмм, Исус бил captain obvious.
Сепак, спотов докажува дека згрешил Исус...

 
Последно уредено:

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.002
Поени од реакции
9.160
Оти сте бе такви, зарем нема право секој да се смени и да тера живот во нов стил....
џизас сејвс ас аллл :pos:
Пак ќе спомнам, едно време имаше објавено хард-кор верзија од видеото горе. Оние што ја гледале знаат за што правам муабет. Ако некој ја има, жити Бога, нека ја сподели и нека не успокои.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.467
Ова ви е доказ дека во државава не чини да имаш пари во изобилие и да немаш ни за денар настрана. Првава опција ти дозволува да се курцаш како сакаш и да правиш идиот од себеси (Дунавка, братов), вторава опција ако си талентиран, те оневозможува да си го следиш талентот и најчесто завршуваш со плата плафон 250 евра.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Незнам кој какво мислење има за Константин Кајшаров - Тино, но јас би прокоментирал конкретно за видеото што го видов. Спотот е навистина добар (конкретно зборам за камерата/начинот на кој е снимено и местото на кое е снимен спотот), а и содржината на спотот е баш добра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom