Те банирам, поради...

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од famarama, 15 февруари 2009.

 1. famarama

  famarama

  Член од:
  4 февруари 2009
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  7
  ...ednostavno e, pishuete za clenot nad vas, te baniram poradi ...:tv:

  ...zasho si provokator:pos2:
   
 2. Mario Gómez

  Mario Gómez Гостин

  еве ај да видеме што ќе бидува!

  Те банирам поради што отвораш глупави теми!
   
 3. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.950
  Те банирам зашто си глупав. :pos2:
   
 4. Mario Gómez

  Mario Gómez Гостин

  те банирам зашто ме нервираш ептен!!и тоа не ми е доста!
   
 5. SSS-Stolica

  SSS-Stolica Гостин

  ве банирам сите зошто сум НАЈЈАК
   
 6. Mario Gómez

  Mario Gómez Гостин

  леле да те стаат админ ќе го спразниш форумов!
   
 7. Пчелка

  Пчелка

  Член од:
  24 август 2008
  Мислења:
  1.120
  Допаѓања:
  162
  Те банирам зш секој втор пост во темава е твој, не морат да си олку застапен...
   
 8. famarama

  famarama

  Член од:
  4 февруари 2009
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  7
  ...te baniram zasho imash predizvikuvachki avatar:tv:
   
 9. Ред Девил

  Ред Девил

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  12.407
  Допаѓања:
  542
  Те банирам зашто пишуваш на латиница.
   
 10. Ајсшутер

  Ајсшутер Гостин

  te ban1ram z0sto r3met1s drug1 u potpisd da da ok.
   
 11. AL.

  AL.

  Член од:
  22 јануари 2009
  Мислења:
  12.607
  Допаѓања:
  5.013
  Те банирам поради тоа шо пишуваш со бројки :)
   
 12. Ајсшутер

  Ајсшутер Гостин

  Те банирам што не свати дека се зафркавам.
   
 13. famarama

  famarama

  Член од:
  4 февруари 2009
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  7
  ...te baniram, zasho si stail eden od moite omileni avatari, pu jèzk:pos2:
   
 14. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.950
  Те банирам зашто играш Фифа.
   
 15. Invader

  Invader I am not in danger, I am the danger!

  Член од:
  17 ноември 2008
  Мислења:
  16.918
  Допаѓања:
  18.602
  Те банирам поради тоа што си крал:)
   

Сподели преку: