Техники на лапање

  • Креатор на темата DJ_DEXTER
  • Време на започнување
D

DJ_DEXTER

Гостин
Си мислам дека секој дечак или типка +13 треба да знае да се лапа. Ај да видам што техники користите.Вртење јазик ова она. :)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Хм...
техники?
Да бе прво му го бутам јазикот у грло, онака поштено да му ги осетам крајниците и се тоа како иде по ред нели....
ХаХаХа ништо против авторот на темава, али темава е смешна:icon_lol: Извини :kez:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Се убаво,само што не,ожам да опишам некоја посебна техника.Инстинктивно си иде тоа,само од себе.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Свашта...:coffee:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Tehnika centrifuga u pm hahahahahahahha,bez navreda ama smesna e temava....hahahahahaha
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Темава повеќе успех ќе има тука:)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Техника-нежно гризење и лигавење до бесвест!:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:Ха,ха,нема везе...
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
:icon_lol: Ako mislis deka nekoj ke ti kaze tehnika za lapanje, se lazes.:icon_lol: Takvite tehniki ne se kazuvaat, se pokazuvaat :icon_lol:
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Abe ova izgleda ko avtorot na temata da ne e zapoznaen so sodrzinata na temata pa sea ja stail na forum da se rasprasa pa da doznae nesto:smeshko:... bez navreda ali stvarno taka ispaga( ako me sfati sto mislev)
 
B

BoZiCA

Гостин
kLiNkA напиша:
Abe ova izgleda ko avtorot na temata da ne e zapoznaen so sodrzinata na temata pa sea ja stail na forum da se rasprasa pa da doznae nesto:smeshko:... bez navreda ali stvarno taka ispaga( ako me sfati sto mislev)

Така испаѓа! А јас пари клавам дека Декстер авторот не е далеку од + 13 и си ги стекнува првите искуства тука... Мала шала без навреди , добар си брат како и да е
 

436053

Consigliere
Член од
19 декември 2005
Мислења
860
Поени од реакции
68
мој совет е ниска чаша,маслинка и бркај ја наоколу :kez: :kez: :pehar: :pehar:
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
436053 напиша:
мој совет е ниска чаша,маслинка и бркај ја наоколу :kez: :kez: :pehar: :pehar:

I uspat gledaj se vo ogledalo kakva ti e facata, mozno e tipkata dodeka se lapa da i se otvoreni ocite, pa vo kakvo izdanie ke te vidi:kez: :kez: :kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom