,,Тестирање" на воздушно перниче

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.104
Поени од реакции
7.360
Симулират повреда.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.629
Поени од реакции
38.554

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.467
и овие влегоа во ЕУ :oleee:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Не е за смеење. Кретенско дебилна сељачана собрана на едно место, експериментира. Толку.
:coffee:
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.104
Поени од реакции
7.360
^ И мир во светот брате Сунѓер.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.322
Поени од реакции
7.601
My goodness, како полета ...

Али у право сте, сељачана. Тој шо летна не е крив, се гледа дека има некој хендикеп. Овие будаливе што решиле да го снимаат, за нив прачката.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom