Терористички хорор во Русија, се зголемува бројот на жртвите!

Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Негирај дека не е така. И самиот си свесен, ама не можеш да кажеш нешто лошо за твоите. Не ти дава тоа никаквото од внатре, што го носите сите вие -.-
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Негирај дека не е така. И самиот си свесен, ама не можеш да кажеш нешто лошо за твоите. Не ти дава тоа никаквото од внатре, што го носите сите вие -.-
Се договоривме дека ќе даваш примери или не?
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Го тупиш безвеза/ Не можам јас буквално да наведам примери за 5 милиона, шо се заебаваш.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Го тупиш безвеза/ Не можам јас буквално да наведам примери за 5 милиона, шо се заебаваш.
Заради вас патат и ќе патат многумина. Криминалци, шверцери, насилници, убијци, нецивилизирани, ретердирани инцестни хиллбилиа од планица (деца на татко-ќерка, чичко-внука и слично)... За сите можам да ти наведам примери и примери... И има еден мал дел, 1% кои се двојат од овие погоре... ама кога гори сувото, гори и суровото... и тие се етикетриани.
ХИтлер е крив :D Тргнал тој евреите да ги истреби. :D:D:D
100-1 = 99%, сигурен си дека 99% спаѓаат во црвениот болд?
Невкусно е вака да пишуваш, не знам колку години имаш, но нема везе, сите сме луѓе, ако тоа не си го приметил излези малце, спријатели се со албанци, нема да те каснат.
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Пак тој се фатил за процентите. Добро бе пуно, 73.8% спаѓаат во црвените. Задоволен ?

20 години имам. И ти си тука некаде претпоставувам. И џабе ми докажуваш ова на мене, кој каков е. Никој, ништо и никогаш нема да може да ме разубеди.

Пријателство со некој што работи на тоа да ме види мртов, не ми треба. Знам дека не си глупав и ме сфаќаш што сакам да кажам.
 
Член од
3 октомври 2011
Мислења
53
Поени од реакции
40
Не е Путин толку глуп, знае тој од каде и зошто доаѓаат овие напади. Дај му бомба на фундаменталниот муслиман, објави вест дека се убил во име на религијата и тоа е тоа. Озбилно? Не е до толку глуп Путин да не види кој и од која причина провоцира, криејќи се позади името на муџахедините.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Интересно. Само 14 страни за Русија? Колку се сторија за Франција ??
Руските животи вредат помалку?
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Интересно. Само 14 страни за Русија? Колку се сторија за Франција ??
Руските животи вредат помалку?
Од памет ме извади бе, помислив нешто се десило и таму:(
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Од памет ме извади бе, помислив нешто се десило и таму:(
Е па тогаш се случи ама немаше вакви тралалајки како сега. Нити некој смена профилна, нити некој се помоли. А Русија не беше во конфликт или некаква граѓанска војна па да речиме ајде тоа е секојдневие таму
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Да не збориме колку вредат животите на тие децата што ги испокла Боко Харам низ Африка и Исис низ Сирија и Ирак и што се дешава на дневна база.
Тие очигледно на запад за луѓе не ги сметаат(исто како нас и русите)
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
Да не збориме колку вредат животите на тие децата што ги испокла Боко Харам низ Африка и Исис низ Сирија и Ирак и што се дешава на дневна база.
Тие очигледно на запад за луѓе не ги сметаат(исто како нас и русите)
Па еве и рускиот авион нели имаше новости дека бил срушен од експлозија од терористи ? На тоа нема да му се даде никаква медиумска подршка како во Париз..... А овие во Сирија и Африка да не збориме , само статистиките ги кажуват и тоа ако се троцифрени , четирицифрени итн ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom