Терористички напади во светот

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.692
Поени од реакции
21.973
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Слободно пиши ПУНО на форумов
Автоматски споено мислење:

Значи изгубив. Кога ќе дојдеш сега да те частам?
Не си изгубил, навистина е срам да бидеш иста националност со голдеџи. За частење ќе частам ја.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.692
Поени од реакции
21.973
Слободно пиши ПУНО на форумов
Автоматски споено мислење:


Не си изгубил, навистина е срам да бидеш иста националност со голдеџи. За частење ќе частам ја.
Нема што ти да частиш, јас ќе платам од срце, со (х)алал да јадеме свинско и да пиеме вино, кога друг пат ќе има таква прилика во животот? И да се сликаме како летаме орли на Скендербег, со фљамур во позадина и кечиња (факултативно). Ете толку сакам. Како за човек што верува во соживот, сите сме исти, братство-единство и сите тие руменобужаровштини ич не си кооперативен, воопшто не ми докажуваш никаква поента.

Ќе си поминеме како паши. Можеш да доживееш приказна што ќе им ја раскажуваш на правнуци. Како си натерал каур да стави кече и да лета орли пред Скендербег.

Имаш историска шанса да станеш шиптaрскиот Дерил Дејвис. Would you capture it, or just let it slip?

 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
35.137
Би ја читал докторската дисертација на @Sussaro на тема "Ultimate shqiptar и последниците од живеењето во исто опшество со овој примититвен организам" :love:
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.692
Поени од реакции
21.973
Би ја читал докторската дисертација на @Sussaro на тема "Ultimate shqiptar и последниците од живеењето во исто опшество со овој примититвен организам" :love:
Во ова време на cancel и woke култура, што мислиш што ќе се случи? Замисли ги Орадновски, Најчевска, Борјан, Пичковски, Ориѓански, Амон Сра и Џаболебар Дерала. А тоа е помалиот проблем. Што мислиш колку ќе му треба на просечниот Шкодран со орев меѓу вакуумскиот простор во черепот за да вади нож. Збориме за орките, не за хипиците од 60-ти. Рано е сега за таа тема, тоа ќе им остане на идните научници, кога ќе може отворено и без страв да се споделуваат факти, кога ќе умре мултикултурата како резултат на тоа што за жал ќе умрат и многу луѓе. Кога ќе има нулта толеранција за криминални и педофилски религии и идеологии. Еден поранешен член во 2007-ма најубаво ќе го опише тоа, не можам да го цитирам директно бидејќи е затворена темата-"Вашата генетска структура и склоноста кон насилство ќе се студира многу време откако ќе се истребите меѓу себе (откако се разбира ќе го истребите и пола Балкан)."
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.239
Поени од реакции
78.860
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.239
Поени од реакции
78.860
 

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159

Kajgana Shop

На врв Bottom