Терористички напади во светот

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.654
Поени од реакции
38.837
И пак е најдобар избор за Евреите.
Избор ќе им биде пошто сенилниот Бајден никој не им го гласа. А немаат некој против кандидат да стават, па мораат да го трпат 4 години.
 
Член од
22 јуни 2022
Мислења
97
Поени од реакции
296
Што зборуваш, наивни… републиканците оддекогаш биле најголеми подржувачи на Израел. Најголемите бенефити од САД, Израел ги видел кога републиканците биле на власт. Левичарите да не зборам, Од политичарите Сандерс единствено отворено збори против Израел.

Се изместија малце работите од Клинтон навака, но ќе се избалансира следниот период.
Автоматски споено мислење:


Така ќе треба да ги протеруваш противниците на Израел претежно.
Што мене ме боли за противниците на Израел/Евреите?? Уствари треба да ми биде гајле, затоа што јас сум фактички нивен противник. Добро, можеби ционистичките евреи повеќе ги мразат муслињата од мене, ама кај либералните/комунистичките евреи не е така. Верувај дека на нив најголем непријател им е стрејт белиот христијански маж. Good goyim, jamajka.
Автоматски споено мислење:

Па сите се, тоа не е некоја тајна. Освен твитер кој е на Маск.
И Илон може не е евреин, ама пак е нивен пулен. 20240425_134555.jpg
 
Последно уредено:

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.586
Поени од реакции
26.099
Што мене ме боли за противниците на Израел/Евреите?? Уствари треба да ми биде гајле, затоа што јас сум фактички нивен противник. Добро, можеби ционистичките евреи повеќе ги мразат муслињата од мене, ама кај либералните/комунистичките евреи не е така. Верувај дека на нив најголем непријател им е стрејт белиот христијански маж. Good goyim, jamajka.
Автоматски споено мислење:


И Илон може не е евреин, ама пак е нивен пулен.Прегледај го приврзокот 414344
Да да, веќе е зборено тоа, рекол дека се осеќа како Евреин.
Автоматски споено мислење:

Избор ќе им биде пошто сенилниот Бајден никој не им го гласа. А немаат некој против кандидат да стават, па мораат да го трпат 4 години.
Аха, значи тие што малтене според тебе и бафра го контролираат светот, неможат да најдат друг кандидат, па изборот им се сведол на Бајден и Трамп. Интересно поимање на нештата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom