Тема #156 - надворешен изглед на стари градби,куќи,камен,печена тула ГЛАСАЊЕ 2

Ова е тоа:


  • Вкупно гласачи
    28
  • Гласањето е завршено на .

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
@коцка polufinaleto pomina bevme 19 ova e finisot a pobednikot otvara tema ajde da se podgotvime rashtrakame nova tema novi sliki neka pobedi podobriot
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
коцка ... молим те напиши ги правилата ...до кога се гласа која рунда ...сега влегов да гласам и завршено веќе , ова втор пат се зезнав!:(
не дека ќе сменев нешто, оти ако не се гласа за тројца, со еден глас веднаш се знае победникот!
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.029
коцка ... молим те напиши ги правилата ...до кога се гласа која рунда ...сега влегов да гласам и завршено веќе , ова втор пат се зезнав!:(
не дека ќе сменев нешто, оти ако не се гласа за тројца, со еден глас веднаш се знае победникот!
,,, :pos: :pos: :pos:,,,
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
коцка ... молим те напиши ги правилата ...до кога се гласа која рунда ...сега влегов да гласам и завршено веќе , ова втор пат се зезнав!:(
не дека ќе сменев нешто, оти ако не се гласа за тројца, со еден глас веднаш се знае победникот!
Ќе ги напишам важи. А во случај пак да заборавам обично на крајот од постот пишува до кога може да се гласа
Ама во право си треба да си е напишано ;)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
а бе шо се смееш па ти... само влегувам и излегувам не знам кога се постира, кога се гласа...кога е финале сабота ли, недела ли? :(
Дека почнавме да ги кратиме за да биде малку подинамично и ни јас више не знам кога што се прави хахХ
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.029
а бе шо се смееш па ти... само влегувам и излегувам не знам кога се постира, кога се гласа...кога е финале сабота ли, недела ли? :(
,,,od toa sho vleguvadh i izleguvash ko furija si,,,toa neshto od ekranov promaja duva mi se ukochi,,,,ramovo de,,, :icon_mrgr: :ROFLMAO: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom