Тема 151 Нoва Година

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.681
ќе стаам мор, чекај имаме проблем во сеир и забава, ни ја затворија темата од војаери што протестираа, си играат со здравјето на луѓето што си се зезаа таму у п/м. а никој не ги чепкаа што се мешаа за инат, а бе пис народ фккк пуууу сме!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
А ја со мобилен штракнав една не знаев ни дали ми е во фокус зашто ништо не мИ беше во фокус :sramezliv:

@bijons слика!!!!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
@TrendS дека модератор па можам и избришаните постови да ги прочитам.
Фала :)
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
... да да, како што рече ти едно пишливо „браво“ за колажот што толку се намачив... ќе ви паднеја забите ако проговоревте и ти и тото? барем од култура не од друго... па јас сум мрчела, па вие не цените бре труд...крвав... очите ми паднаја... прстите ме болат од маусот, кичмата ми се свитка...вода не пиев дехидрирав ... на моб не се јавував...надвор не испаднав... ништо не јадев....додека го правев колажот... зашто за едно бравоо или било што, неприметливо помина? :confused:
Ааааа за до душа во право си, алал да ти е ама сериозно не де зафркавам , јас видов дури мене на ноември дури сите слики скоро се мој ми си го погодина и месецот роденден ми е тогаш :) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom