Тема за честитање на верски празници

  • Креатор на темата Daedalus
  • Време на започнување

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.473
Поени од реакции
7.760
За многу години Митровден!
Среќна слава и именден на сите кои го чествуваат.
Св. Димитрија нека дава здравје, среќа и бериќет во секој дом!
 
На врв Bottom