Телма Телевизија

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Телма денес збунка направија во програмата.

Не емитуваа Код, Фчерашни порано почна а Еден на Еден не ни пуштија.

Да ти се плукнам тоа македонските телевизии како им текне во заден момент така си прават со програмата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Знам дека не треба така ама подобро што не пуштиле Еден на Еден, канцер е станата емисијата.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Нека си отвори своја телевизија Жаре редно време е па макар и немал многу сретства и телевизијата му е само на интернет.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Не знам зошто толку омраза кон емисијава. Мене ми е баш Ок емисија, а е и една од поинтересните нешта што се емитуваат кај нас. Жално што се помалку Македонски емисии постојат.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.758
Не знам зошто толку омраза кон емисијава. Мене ми е баш Ок емисија, а е и една од поинтересните нешта што се емитуваат кај нас. Жално што се помалку Македонски емисии постојат.
Тоа што тебе ти е ок е доволен показател дека емисијава пропадна целосно. Канцер хуморот метастазираше последиве сезони.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Тоа што тебе ти е ок е доволен показател дека емисијава пропадна целосно. Канцер хуморот метастазираше последиве сезони.
Хуморот не е нешто предобар, ни емисијата не е преодлична, но е сосема Ок. Многу подобра од Миленко шоу, политички дебати и останати срања.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569

Kajgana Shop

На врв Bottom